The Air Cushioned Experience

Dokázat nemožné

1 - 3 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O

Inovace je jednou z ústředních hodnot mnoha úspěšných firem – a program ACE přichází s vozidlem, které skutečně ukáže, za co váš tým stojí. Program ACE spojuje dohromady prvky aktivit Myth Busters, Scrap Heap Challenge a Pimp My Ride a výsledkem je naprosto unikátní koncept: váš vlastní dopravní prostředek nepodléhající gravitaci a navíc vyrobený z překvapivě obyčejných recyklovaných materiálů! Zpočátku vypadají týmy trochu nedůvěřivě, ale pak se pustí do práce, snaží se vstřebat poměrně složitý návod a dívají se, jaké vybavení mají vlastně po ruce. Aby se jim podařilo dodržet časový limit, potřebují koordinované projektové řízení od výkresů až po zkušební let.

Program ACE spojuje dohromady prvky aktivit Myth Busters, Scrap Heap Challenge a Top Gear a výsledkem je naprosto unikátní koncept: váš vlastní dopravní prostředek nepodléhající gravitaci a navíc vyrobený z překvapivě obyčejných recyklovaných materiálů!! Po chvilce počáteční nedůvěry se týmy rozhodnou, co má prioritu, a snaží se co nejrychleji dospět od výkresů ke zkušebnímu letu.

Záleží i na kreativitě, protože každé „vznášedlo“ je třeba pro závěrečné vyhodnocení dekorativně upravit. Na konci programu převládá mezi všemi pocit „SKVĚLÉ! NIKDY BYCH NEVĚŘIL, ŽE TOHLE ZVLÁDNEME!“ Výborná metafora, která se vám po návratu na pracoviště bude hodit!

Výsledky učení

Inovace je základní hodnotou mnoha úspěšných společností a ACE přináší vozidlo, které otestuje vynalézavost vašeho týmu. Dodržování termínů vyžaduje koordinovaný projektový management, od výkresu až po zkušební let. Je vyžadována plná účast a členové týmu musí jasně určit své silné stránky, aby byly role a povinnosti efektivně rozděleny. Do hry vstupuje i kreativita, a to když týmy vylepšují své létací stroje. Všechny finální výrobky můžou mezi sebou soupeřit nebo být využity na společné cíle.

Related Testimonial

Náš tým si ACE program opravdu užil. Byl to unikátní koncept, který každého povzbuzoval v kreativním myšlení.

DHL

Vyžádejte si cenu