Arabian Market

Zasoutěžte si, kdo dokáže více maximalizovat svoje

30 minut - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
12 - Neomezené

O

Odehrává se v dávném 19. století. Jednotlivé rodiny spolu vyjednávají, aby rozšířily svoje bohatství, a obchodují při tom se sňatky, velbloudy, rybami, kořením, perlami, vodou, penězi a důležitými informacemi.

Zábavná a interaktivní hra vyžadující komunikaci, která podporuje navazování kontaktů a ukazuje důležitost dobrých vztahů mezi lidmi.

Lidé se rozdělí do „rodin“ a každá z nich dostane vak se zbožím vhodným na arabský trh; jejich kolem je pak maximalizovat svoje bohatství.  K tomu musí prostřednictvím otázek a vyjednávání zjistit, co vlastně ostatní rodiny potřebují.  Klíčem k úspěchu je najít „win-win“ řešení.

Hra ukazuje, že informace má moc jen tehdy, když ji sdílíme. Výsledek je zcela objektivní a konečné skóre přesně ukazuje interakce a celkový přístup týmů.

Program Arabian Market maximalizuje snahu o navazování kontaktů a jasně ukazuje hodnotu informací.

Výsledky učení

Rychlá a chytrá aktivita, kde týmy vyjednávají a obchodují, aby maximalizovali své zisky. I když je to konkurenční cvičení, nejúspěšnější týmy jsou ty, které spolupracují s ostatními na vytvoření oboustranně výhodného výstupu, zatímco se soustředí na své vlastní výsledky. 

Měli jsme se skvěle a naučili jsme se leccos nejen o sobě, ale i o svých nedostatcích. I přes chladné počasí jsme se měli krásně. Vaši lidé si vedli výborně, dokonce mi pomohli vytvořit výrobní linku a zabalit dárky na náš pondělní večírek.

Johnson & Johnson

Vyžádejte si cenu