Battle of the Big Top

Zorganizujte, nazkoušejte a předveďte cirkusovou show

4 - 8 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
70 - Neomezené

O

Přijel cirkus a vaši delegáti jsou hlavními hvězdami programu! Battle of the Big Top je náročný, ale strhující zážitkový program plný energie, jehož vyvrcholením je unikátní představení ušité na míru delegátům. Jejich úkolem je zorganizovat, nazkoušet a předvést svoji show před skutečným publikem!

Za necelý den pod odborným vedením profesionálních artistů se hvězdy cirkusové show naučí a vytříbí dovednosti, které z nich udělají pravé umělce. Když už se blíží čas vystoupení, rozdělí se skupina do týmů, které se zaměří na konkrétní umělecké i manažerské prvky celé show, přičemž řada lidí musí hrát dvojí roli. Svojí trochou přispěje každý a každý se naučí jednu nebo dvě nové dovednosti, které dosud považoval za nemožné. Všechny tyto nově nabyté dovednosti se poté choreograficky spojí do představení, v němž účinkují jejich blízcí kolegové, a tak vznikne výsledný program show.

Všechny dovednosti vyžadují kolektivní týmový přístup a najdete mezi nimi třeba chůzi na chůdách, klaunovská čísla, cviky na hrazdě, žonglování, gymnastická čísla nebo chůzi po nízko napnutém laně. Kromě toho je tu celá řada zákulisních rolí, které jsou neméně důležité – kulisáci, vyvolávači, zvukař, osvětlovač a samozřejmě principál!

A potom přijde velké finále, ve kterém se celý tým spojí a předvede „Nejlepší show na světě“. Nakonec všichni překypují pýchou, když je jejich tvrdá práce odměněna jásotem a potleskem.

Výsledky učení

Je to zkrátka nezapomenutelný program plný adrenalinu, který lidi inspiruje, aby překonali svoje vlastní očekávání. Je to také fantastický způsob, jak povzbudit spolupráci, schopnosti pro vedení lidí a kreativitu a zároveň lidi přimět ke komunikaci a efektivnímu využívání zdrojů – tak jak je tomu ve skutečném cirkuse.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Program Battle Of The Big Top bývá využíván pro zvláštní příležitosti jako akce pro děti ze znevýhodněných rodin. Když máte představení nacvičené, pozveme děti do „Big Top“, kde dostanou popcorn a jiné dobroty. Dívají se při tom na unikátní cirkusovou show, totiž na tu vaši. Získají tím všichni – účastníci zažijí skutečnou týmovou spolupráci a také vidí radost ve tvářích dětí, které na tento den hned tak nezapomenou.

Vyžádejte si cenu