Bonne Soiree

Pociťte radost z učení nových dovedností, objevování klasické kultury a doprovodu dvou sopránů v smyčcovém orchestru.

1 - 2 hodin
Uvnitř
Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O

Od původců Orchestrate přichází další neuvěřitelný, zcela unikátní, klasický team-buildingový zážitek. Je to zážitek a příběh oživený působivou ikonografií, krásnou hudbou a vámi. Bonne Soiree je příběhem skladatele, jehož hudba ztělesňuje francouzského ducha. "Belle Nuit, O nuit d'amour" jsou slova, která nesou lidi, a to je jejich odhodlání a tvořivost, které jim umožňují přetvořit zemi po období obrovských obtíží.

V této fantastické aktivitě se účastníci seznámí s příběhem skladby a poté se seznámí buď s houslemi, nebo s violončelem. Jakmile se seznámí se svými houslemi nebo violončelem, povedou dva zkušení lektoři celou skupinu krásnou kompozicí Hráči se scházejí a důvěra roste spolu. Povznášející a nezapomenutelný zážitek.

Výsledky učení

Bonne Soiree je povznášející společná zkušenost, na které se účastníci vydají na hudební cestu. Z tohoto transfixačního, meditativního stavu pak překračují svá vnímaná omezení a naučí se základy hraní na hudební nástroj, někteří úplně poprvé. Tato podmanivá aktivita vyžaduje plnou koncentraci a skutečnou týmovou práci, aby se vytvořila vášnivá finální kompozice. No i když je tato výzva těžká, odměnou je zážitek, na který nikdy nezapomeneme.

Ne mnoho jednotlivců se může naučit hrát klasickou hudbu za méně než hodinu, ale tým lidí pracujících v synergii může. Účastníci budou ohromeni tím, čeho mohou dosáhnout v omezeném čase společně jako tým.

Vyžádejte si cenu