Boom Time Live

Intuitivní hudební videohra

30 minut - 1.5 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
24 - 4000

O nás

Boom Time Live je VZRUŠUJÍCÍ! Recept je jednoduchý: čím více jsou hráči v rytmu, tím divočejší je dav a tím hlasněji bude slyšet jejich nástroj. Na konci prvního kola jsou nejlepší hráči z každé skupiny automaticky upozorněni a pozváni na pódium pro ultimátní souboj. No nejsou v tom sami: jejich podporovatelé jsou v davu, hrají spolu s nimi a umožňují svým šampionům získávat bonusové body.

Exkluzivní Boom Time Live systém zahrnuje analogické nástroje, spojené přes smartfony účastníků, co jim umožňuje skórování v reálném čase a interaktivní hudební a grafické rozhraní. Není potřebné žádné stahování, toto je webová aplikace, kterou lze nastavit v průběhu vteřin pomocí QR kódu/krátkého odkazu. Boom Time Live je jednoduše přizpůsobitelný a může být nositelem vašeho loga nebo sloganu eventu.

Výsledky učení

Použitím důvtipné směsi old schoolu a high-tech Boom Time Live zapojí korporátní davy pomocí hudby. Pomocí rozsáhlého průzkumu a vývoje spojuje Boom Time Live všechna klíčová pedagogická učení od tisíců hudebních team-buildingových eventů a kombinuje je do intuitivního rozhraní videohry, které umožňuje i nehudebníkům pochopit základy hudby v průběhu minut, nacvičit písničku a společně ji zahrát. Účastníci budou pomocí tohoto programu, který transformuje myšlení, zapojeni, motivováni a povzbuzováni. Skórování v reálném čase napomáhá vytváření týmových vazeb a zdravé konkurenci.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Boom Time Live lze dodat v takové formě, aby získané body podporovali nevládní organizaci podle vašeho výběru nebo si zvolit z naší škály projektů díky našemu partnerství s B1G1.

Vyžádejte si cenu