Calling The Shots

Soutěž týmů v ochutnávání a míchání

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O

Dokážete rozlišit Bordeaux, burgundské nebo víno z Rioji, aniž byste se podívali na etiketu? Poznáte víno podle náznaků černého rybízu, čokolády, máty nebo sušených švestek?

Ať už se považujete za odborníka nebo si jen prostě rádi dáte „dobrou sklenku“, Calling The Shots je program přesně pro vás. Objevíte při něm řeč vína, naučíte se různé techniky ochutnávání a míchání vína – a pak si všechno vyzkoušíte v praxi. Po úvodním pozvání do světa vína, které mají na starosti naši odborníci, začnou účastníci ochutnávat všechny možné nápoje od špičkových vín až po levné „patoky“. Postupně se učí řeči a chuti vín z celého světa a objevují tajemství someliérského řemesla.

A pak přijde konečný úkol. Účastníci si zavážou oči a jejich úkolem je uhodnout zemi původu, odrůdu hroznů, ročník a cenovou třídu vybraných vzorků vína. Díky tomu, co se naučili, zjistí s úžasem, co vše jsou najednou schopni rozpoznat. Poté jsou zasvěceni do umění míchání a vytvoří si svoji vlastní unikátní směs. Nakonec svoji směs představí v someliérském jazyce a jejich výtvor je odborně ohodnocen.

Vítězný tým obdrží průvodce vínem a účastník, který osvědčí nejlepší a nejunikátnější schopnosti v rozpoznávání vín, získá cenu Wine Master.

 

Výsledky učení

Program Calling the Shots je soutěživý, a neformální a nabízí spoustu zábavy. Dokonale poslouží jako doprovodný program při večeři nebo na večerním shromáždění. A hlavě skvěle chutná!

Vyžádejte si cenu