Crowning Glory

Týmy vytvářejí uměleckou instalaci z víček lahví.

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
30 - Neomezené

O nás

Skupina je rozdělena do týmů, z nichž každý je zodpovědný za vytvoření části konečné instalace. Týmy dostanou určité prostředky a instrukce, ale nemají představu o tom, jak bude vypadat konečné umělecké dílo. Musí spolupracovat pomocí zapojení kolektivního kreativního myšlení pro konceptualizaci, návrh a vytvoření umělecké mozaiky s víčky z lahví. Někteří členové týmu plní fotografické výzvy pro získání barevných korun.

Ostatní dávají koruny do kovového rámu pro vytvoření svého mistrovského díla. Když je dokončeno, panely jsou seřazeny do sekvence. Následuje rozprava, po níž se delegáti obracejí a sledují dramatické odhalení instalace, což je vrcholem celého eventu, který bude doprovázen silným potleskem. Dokončené mistrovské dílo může být vystaveno v kanceláři jako trvalá připomínka důležitosti týmové práce, důvěry a spolupráce.

Klíčové odkazy značky naší společnosti lze zahrnout do dizajnu pro skutečně originální výtvor. Velikost a barva tohoto mistrovského díla jsou dechberoucí!

Výsledky učení

Crowning Glory je praktický způsob, jak zlepšit dovednosti lidí, ocenit ostatní a rozvíjet pozitivní myšlení. Úspěch vyžaduje, aby týmy spolupracovaly, aby zajistily symetrii a shodu mezi částmi uměleckých děl, aby vytvořily skutečně soudržné mistrovské dílo.

Efektivní komunikace a aktivní poslech vytvářejí podpůrný ekosystém, v jehož rámci členové týmu rozvíjejí důvěru a spolupracují, aby si navzájem pomohli plnit úkoly a podporovat úspěchy ostatních. Uvědomění si toho, že každý člověk přispívá svým individuálním talentem, silou a schopností svému týmu, v průběhu aktivity roste.

Ohlédnutím se za konečným uměleckým dílem je zvýrazněna síla pohledu z větší dálky - jejich Crowning Glory !!

Vyžádejte si cenu