Flashmaster

Týmy řídí let rakety

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční
36 - Neomezené

O

Dokáže váš tým zachránit vesmír... nebo aspoň vypustit raketu? Uvízli jsme se svými kolegy na nestabilní planetě v Galaxii. Vaší povinností je navrhnout a postavit bezpečný „dok pro rakety“. S omezenými zdroji musíte napnout na maximum svoje znalosti!

Řízení rychlosti a směru letu rakety pak zajistí bezpečné přistání. Jestliže se ale start a přistání rakety nepodaří, jste vy a vaši kolegové odsouzeni k doživotnímu bezcílnému letu vesmírem.

Pokud přistanete příliš zbrkle, může raketa při nárazu explodovat. Buďte vynalézaví. Buďte kreativní. Buďte originální. Myslete pomalu, ale efektivně. Myslete na bezpečí a buďte pečliví! Odpočítávání začalo…10…

Výsledky učení

Týmy, které přežijí, budou ty, které spolupracují, sázejí na silné stránky a dovednosti jednotlivců a naslouchají drobným nápadům, které můžou vytvořit velký rozdíl. Navržen tak, aby nutil vaše týmy myslet mimo svých hranic, pracovat spolu pod tlakem a vytvářet úspěch tváří v tvář katastrofě, Flashmaster testuje všechny dovednosti, požadované pro práci vítězného týmu zde na Zemi.

 

Related Testimonial

Flashmaster byl excelentním způsobem povzbuzení našich lidí k inovativnosti, kreativitě a tvorbě nápadů fiktivním a odlehčeným způsobem. Všichni si užili neskutečnou zábavu!

GE Aviation

Vyžádejte si cenu