Gallery Greats

Vytvořte trojrozměrné umělecké dílo

2 - 3 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
6 - Neomezené

O

Autory programu jsou tvůrci akce Big Picture, jedné z nejoblíbenějších teambuildingových aktivit ve světě velkých korporací; tentokrát posunuli kreativitu na další úroveň: Gallery Greats.

Jako první ve svém oboru nabízí program Gallery Greats delegátům jedinečnou příležitost vytvořit sérii trojrozměrných uměleckých děl.

Gallery Greats je vzrušující trojrozměrná akce, která vyzkouší schopnosti jednotlivců, týmů i celé skupiny. Jednotlivci si nejprve vyberou svoji plastiku a potom se v týmech snaží všechny plastiky včas vytvořit. Vyvrcholením programu je výstava plastik na způsob galerie.

Program Gallery Greats je flexibilní formát a nabízí 10 unikátních trojrozměrných typů plastik, které lze upravit třeba podle dané skupiny lidí nebo tématu konference.

Program Gallery Greats umožňuje zamyslet se hlouběji nad firemními hodnotami nebo podpořit důvtip a fantazii (plastika „Hypercubes“), soudržnost (plastika „Hands On“) nebo společnou hodnotu týmové spolupráce (plastika „Mobiles“).

Proč Gallery Greats?

Praktický charakter programu přiměje delegáty, aby využili svojí fyzické kreativity a skutečně si na svůj výtvor sáhli. Posiluje tak vazby mezi delegáty, kteří se musí rozhodovat jako jednotlivci a potom komunikovat v rámci týmu a nakonec i v celé skupině.

Kurtzman říká, že vědomí společného cíle vzniká tehdy, jestliže „lídr sjednotí celou skupinu, tým nebo komunitu do jednoho kreativního, dynamického, odvážného a v podstatně nepřemožitelného 'My'“.

Nabídněte svým lidem program Gallery Greats a nechte je dosahovat úspěchů!

Výsledky učení

Gallery Greats byla specificky vytvořena s flexibilním formátem a 10 unikátními 3-dimenzionálními typy umění, které může být navrženo na míru, aby vyhovovalo tematice jakékoliv skupiny či konference. Využijte Gallery Greats pro prozkoumání firemních hodnot jako promování vynalézavého a představivého myšlení s „Hyper-cubes“, posilování integrity s „Hands On“, či posilování sdílených hodnot týmové práce s „Mobiles“.

Vyžádejte si cenu