Go For Gold

Týmová práce na vítězství

2 - 8 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční
16 - Neomezené

O

Go For Gold je šance vašeho týmu zažít vášeň, zápal, statečnost a odhodlání, které vyžaduje získání té nejvyšší ceny - zlaté medaile! Go for Gold je soutěžní výzva, které hlavním cílem je nasbírat tolik bodů, kolik je možné v rámci daného časového rámce, vykonáváním série aktivit. Účastníci se rozdělí do týmů a obdrží své tablety. Jsou vedeni Go Team aplikací, aby si vybrali sportovní mise, které budou plnit jako tým. Týmy si musí rychle uvědomit své schopnosti a vybrat mise, o kterých ví, že je dokážou úspěšně dokončit a maximalizovat tak své body.

Aby to bylo ještě zajímavější, jsou zde bonusové aktivity, které vyžadují zapojení více než jednoho týmu nebo týmů, aby proti sobě soupeřili. Go Team aplikace sestaví body do tabulky, aby týmy viděly svůj progres. Aktivita zahrnuje ceremonii odevzdávání medailí a týmové oslavy.

Výsledky učení

Hra je navržena tak, aby byla zároveň výzvou i zábavou. Jejím primárním zaměřením je týmová práce. Účastníci se učí v praxi, že "celek je vždycky lepší, než součet jeho částí". Uvědomování si a jasná komunikace někoho silných a slabých stránek jsou nezbytné. Týmy si musí osvojit strategické myšlení a mít agilní, flexibilní plán, aby se jim podařilo maximalizovat jejich body. Jasná komunikace, vedení a role jsou nezbytné pro zajištění toho, že tým pracuje jako jeden člověk.

Pro zajištění maximálního zapojení všech účastníků lze navrhnout sportovní aktivity, při kterých je kladen důraz na schopnosti skupiny. Go for Gold je absolutně zábavná, nezapomenutelná aktivita, která zlepšuje týmové vazby a zvyšuje angažovanost zaměstnanců a jejich blahobyt.Related Testimonial

Go for Gold byl pro naše lidi skvělý způsob, jak zažít týmovou praci v akci. Bylo zajímavé to následně po eventu prodiskutovávat, řekli, že bylo opravdu náročné být s lidmi, které neznají, realističtí v otázce svých vlastních schopností, no v průběhu této aktivity zjistili, jak důležité to ve skutečnosti bylo. Vím, že každý se cítil díky venkovní fyzické aktivitě jako znovuzrozený. Bylo skvělé mít technologii, která bude tuto aktivitu vést... skóre bylo vedeno v reálném čase, co znamená, že týmy mohly v průběhu přizpůsobovat svou strategii a přístup. Z této perspektivy jsem rád, že jsme si vybrali, že to uděláme v časovém období 2 hodin.

Microsoft

Vyžádejte si cenu