The Great Space Race

Týmy používají laterální myšlení, fyzickou obratnost a týmovou práci k řešení problémů při vytváření a spouštění obří rakety.

1 - 2 hodin
Venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O

Spusťte raketu a zachraňte svět! Zní to náročně… to taky je, ale není to raketová věda. Vaši lidé mají jeden cíl - uvízli na vzdálené planetě a chtějí odstartovat raketu a vrátit se domů. Ale k úspěšnému spuštění rakety musí přijmout řadu výzev, které je otestují až na hranici. V speciálně navržených hliníkových kapslích jsou úkoly, testy a hádanky, které budou vyžadovat laterální myšlení, fyzickou obratnost a týmovou spolupráci při řešení. Pro každou dokončenou výzvu týmy získají kredity, které mohou být použity k nákupu raketových komponent. Když všechny týmy spojí své úsilí a komponenty se spojí, začne odpočítávání a nastane start obrovské rakety - dokonalý šťastný konec týmové pracovní výzvy, která je prostě neskutečná.

Výsledky učení

The Great Space Race, který je flexibilní pro jakoukoli dobu trvání nebo umístění, je o týmové práci, protože bude vyžadovat celkové fyzické a duševní úsilí každého, aby byl dosažen úspěch. S různými typy otázek z mentálního, aktivního, inovativního, kreativního, laterálního myšlení a podobně zde existuje pro každého něco. Testy a hádanky vyžadují laterální myšlení, fyzickou obratnost a týmovou spolupráci. V The Great Space Race se jednotlivci učí rozpoznávat své vlastní silné stránky a oceňují rozmanité dovednosti ostatních ve svém týmu. Důvěra je budována tak, že výzvy jsou úspěšně dokončovány a budují pocit jednoty v týmu.

Závěrečná kolaborativní aktivita spojuje celou skupinu, aby oslavila kolektivní úspěch.

Udržení inovativního a kreativního laterálního myšlení našich manažerů je v našem oboru nesmírně důležité. The Great Space Race byl neuvěřitelný zážitek, nad kterým často přemýšlíme, abychom se udrželi na vrcholu.

Mafube - Exxaro

Vyžádejte si cenu