Haka Action

Pozvedající a povzbuzující kreativní vyjádření

10 - 20 minut
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

Haka je mohutný válečný výkřik bojovníků Marori, sjednocené zobrazení síly a zdatnosti, které jistě zastraší i nejstatečnější opozici. Haka proslavil tým Nového Zélandu All Blacks Rugby, který jej předváděl před každým zápasem proti svým soupeřům. Ale mimo výzvu nebo válečný výkřik se tento starodávný posvátný tanec uskutečňuje při oslavách zvláštních příležitostí nebo vítání důležitých hostů.

Stejně jako se delegáti vypořádávají se svým následujícím dnem konference, tak slyší i slavný novozélandský válečný pláč. Vedena našimi vysokoenergetickými organizátory se vaše skupina dozví slova, významy a činy Haka před koordinací svých akcí v rámci skupinového představení.

Větší skupiny mohou být rozděleny do jednoho nebo více týmů pro konkurenční zážitek z Haka. Který tým je nejhlasitější? Který tým má největší vášeň?
Akce Haka se může konat uvnitř nebo venku, během pracovního dne nebo jako konferenční lamač ledů nebo jako součást teambuildingového dne.

Výsledky učení

Haka Action je skvělý odstraňovač rozdílů, umožňující všem účastníkům fyzicky se zapojit na své vlastní úrovni bez toho, aby se museli cítit nekomfortně. V Haka Action jsou účastníci povzbuzováni k tomu, aby odhodili své zábrany a měli otevřený přístup. V tomto podporujícím, sdíleném prostředí jsou účastníci schopni se kreativně a emotivně projevit. Haka Action zanechává v účastnících pocit svěžesti a povzbuzení a spojuje je pomocí sdílené zkušenosti a motivuje je, aby přistupovali ke svým výzvám čelem.

Vyžádejte si cenu