Haka Action - Remote

Osvěžující online energizér

10 - 30 minut
Uvnitř
Založené na spolupráci
6 - Neomezené

O nás

Zahřejte si ruce, krky, obličejové svaly, jazyky, hlasy a připojte se tak, abyste prolomili led před schůzkou, na vaší konferenci nebo jen abyste se zabavili s týmem. Haka je mocný válečný výkřik bojovníků Maori pro ukázání síly a připravenosti. Provádí se také při slavnostních příležitostech nebo k přivítání významných hostů.

Díky „online“ vedení našimi vysoce energetickými facilitátory se vaše skupina naučí slova, významy a činy Haka, než skoordinuje své úsilí do provedení skupinového výkonu, ze kterého mají lidé husí kůži. Pro ještě silnější a poutavější zážitek lze přidat prvky soutěže. Jste připraveni vystoupit ze své komfortní zóny a energizovat se se svým týmem?

Výsledky učení

Vzdálené schůzky mohou být často nekomfortní bez "zahřívací" aktivity pro zrelaxování a spojení účastníků. Haka Action je skvělý vyrovnávač, který umožňuje všem účastníkům fyzicky se zapojit na své vlastní úrovni, aniž by se cítili nepříjemně. V Haka Action jsou účastníci podporováni, aby uvolnili své zábrany a měli otevřený přístup. V tomto podporovaném sdíleném prostředí mohou účastníci uvolnit svůj kreativní a emotivní projev. Díky Haka Action se účastníci cítí svěží a povzbuzeni, sjednoceni společně prostřednictvím sdílené zkušenosti a motivováni čelit svým výzvám čelem.

Vyžádejte si cenu