Joint Venture 4x4

Vytvořte Jeep v životní velikosti

1.5 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
12 - Neomezené

O

Joint Venture 4x4 je strhující a zábavná teambuildingová aktivita Úkolem každého dílčího týmu je i v časovém tlaku postavit, obložit a ozdobit terénní auto. Během práce dochází k záměně rolí, auditům kvality a zkouškám pevnosti. Každý má v této teambuildingové aktivitě svoje nezastupitelné místo.

Jednotliví členové týmu se chopí svých rolí. Džíp se podaří postavit pouze tehdy, jestliže každý z nich odvede svůj díl práce. Je to jako v servisním boxu – řada různých částí musí fungovat dohromady jako jeden celek; to platí jak pro terénní auto, tak pro tým.

Výsledky učení

Teambuildingové aktivity založené na stavbě modelů zpravidla dostanou z týmů to nejlepší, co v nich je. Rozdělení rolí, srozumitelná komunikace, projektové řízení, organizace času a společné cíle – to jsou jen některé nezbytné faktory úspěchu. Terénní auto je skvělý produkt starých časů, který je dodnes symbolem drsnosti, svobody pohybu a prostoty. Jako teambuildingová aktivita má program Joint Venture 4x4 řadu složek zdůrazňujících projektové řízení. Stavba, montáž, kreativní design a organizace času, vše v jednom.

Tato týmová aktivita nezbytně vyžaduje komunikaci mezi týmy a rozdělení rolí v týmu. Týmová práce a stmelování týmů v rámci větších týmů, to je navazování kontaktů, jež vede ke skutečnému vítězství.

Vyžádejte si cenu