People Power Grand Prix

Postavte si motokáru na lidský pohon

1 - 2 hodin
Venku
Konkurenční
20 - Neomezené

O

Vysokooktanový závod se vším vzrušením a parádou, která k tomuto nejexkluzivnějšímu motoristickému sportu patří. Program People Power Grand Prix je akce, při které týmy prostřednictvím iniciativního plnění úkolů získávají jednotlivé díly motokáry. Motokáry ve skutečnosti ale nemají motor, jde spíše o jakousi high-tech verzi kár z prken a koleček ze starých kočárků, jaké jsme si stavěli jako děti.

People Power Grand Prix může posloužit jako skvělé zakončení jakékoli společenské akce, protože vítězové skutečně stanou na stupních vítězů s vavřínovým věncem a nezbytnou záplavou šampaňského.

Výsledky učení

People Power Grand Prix vyzývá týmy, aby navzájem spolupracovali s velkou přesností a účinností . Týmy čelí výzvě myslet kreativně a inovativně, aby dokázali přijít s nejlepším řešením, jak zkonstruovat jejich vozidlo, závodit s ním a vychytat jeho mouchy. Jednotlivci vylepšují své schopnosti řešit problémy v neformálním prostředí. People Power Grand Prix je fantastické, zábavní a tým spojující cvičení s množstvím smíchu, o kterém se bude mluvit ještě dlouho po konci daného eventu.

Vyžádejte si cenu