Pop Factor

Natočte svůj remake klasického hitu

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O

Rockový klip, který jste ještě neviděli! Na stejné vlnové délce jako hudební generace vaší skupiny. Napište scénář a natočte si klip, v němž zazáříte jako hvězdy, revival dávné klasiky, vzkaz z rockového záhrobí, až ze 70. let! Sláva, štěstí a život hvězdy máte na dosah!

Program Pop Factor spojuje dynamickou a kreativní týmovou akci s možností rozpustit si vlasy a pořádně to rozjet. A jestli to dovolí program vaší akce, můžete uspořádat video-diskotéku, na které se na velké plátno nebo dokonce na video-zeď budou promítat počiny vašich nových hvězd.

Výsledky učení

V této zábavné výzvě, která je plná smíchu, ztrácejí účastníci své zábrany a stávají se kreativními. Čelí výzvě vystoupit ze své komfortní zóny a převzít herecké, umělecké a filmařské role se zábavnými výsledky. Času není nazbyt, a tak jsou týmová práce, strategie a efektivní alokace a implementace rolí a úkolů rozhodující pro úspěch. Pomocí filmování a předělávání se týmy naučí pracovat a dosahovat excelentní výsledky v omezeném čase.

Related Testimonial

Soustředili jsme se na důležitost inovativního myšlení, podporování lidí v tom, aby posouvali své hranice a nalézání lepších způsobů, jak dělat věci. Pop Factor se zdál být nejdřív bláznivým způsobem, jak to udělat, no podařilo se nám více, než jen dosáhnout své cíle, byla to nezapomenutelná zkušenost.

Unilever

Vyžádejte si cenu