Revel Music

Motivující perkusivní workshop

1 - 2 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
30 - Neomezené

O nás

Úkolem je bubnovat s ostatními a koordinovat tak energii a spontaneitu dobře spolupracujících lidí.

Bubny sloužily odedávna ve všech koutech světa ke sjednocování lidí – ať šlo o vzájemnou komunikaci, ceremoniál, bitvu nebo oslavy. Rytmus a rytmické nástroje mají bezpochyby sílu povzbuzovat lidi a probouzet v nich emoce. Je vědecky prokázáno, že bubnování člověka uvolňuje, osvěžuje a motivuje.

Program Revel Music vám umožňuje vnést tohoto ducha energie, jednoty a spontaneity i na vaši konferenci; je to účinný bubenický workshop, který netrvá ani hodinu a nabízí koncentrát pozitivní a inspirativní týmové práce – při omezeném času a prostoru si těžko přát více. Program Revel Music lze uspořádat i přímo v konferenčním sále, nepotřebujete tedy přestávkové prostory.

Delegáti dostanou bubny a rytmické nástroje různých druhů z celého světa. Naši instruktoři, kteří se už dlouhá léta pohybují v korporátním světě, zasvětí delegáty do základů bubnování a naučí je pomocí neverbálních komunikační technik řeči rytmu. Když se skupina naučí hrát koordinovaně a ustálí se základní rytmus, stačí přidat různé přechody a sóla a vznikne složitý a uhrančivý hudební zážitek. Zážitek rytmu účastníky sjednotí a vdechne jim energii, takže jsou pak připraveni vypořádat se s jakýmkoli problémem.

Program Revel Music je rychlý, strhující a přitom levný způsob, jak sjednotit lidi a povzbudit jejich koncentraci na jakékoli konferenci nebo firemní akci.

Výsledky učení

Rytmus a perkuse vyvolávají a umocňují emoce, zatímco bubnování způsobuje, že se lidé cítí být uvolněni, znovuzrozeni a motivováni. Revel Music je rychlá a povzbuzující cesta, jak soustředit a sjednotit tým na jakékoliv konferenci či firemním eventu. Přináší na vaši konferenci pocit energie, jednoty a spontánnosti. Revel Music je navržena tak, aby se uskutečňovala v hlavní konferenční místnosti nebo venku, bez potřeby dalších místností.

Related Testimonial

Revel Music byl fantastický způsob, jak pozvednout energii delegátů a znovu jejich pozornost nasměřovat na obsah konference.

Dentsply Sirona

Vyžádejte si cenu