Rock Idol

Zahrát a nahrát bez chybičky

2 - 3 hodin
Uvnitř
Založené na spolupráci
20 - Neomezené

O

Program Rock Idol přinese na vaši konferenci něco ze světa popu, rocku, rapu, heavy metalu a dokonce garážového bigbítu! Hudba je pouto mezi kulturami, věkovými skupinami i historickými érami! Program Rock Idol je ideální jako večerní zábavný program, při kterém se každý tým postará o jednu nahrávku, která bude součástí výsledné hudební kompilace.

Týmy během programu navštíví různá „nahrávací studia“, kde nazkoušejí určitou část svojí písně. Když je vše nacvičeno, začne se nahrávat. Program Rock Idol je skvělý program pro organizaci, kde týmy pracují samostatně a využívají každý svých vlastních zdrojů a dovedností, ale přesto spolupracují na dosažení společného cíle.

Výsledky učení

Rock Idol je kolaborativní výzva, kde týmy pracují odděleně, využívají individuální týmové zdroje a dovednosti a pracují na společném cíli. Inovace a kreativita se projevují, když týmy rozvíjejí jejich hudební dílo. Účastníci si zlepšují víru v sebe sama, zatímco se učí na pohled nemožné: hrát na nástroje a zpívat v omezeném čase.

Related Testimonial

Úžasně zábavná aktivita, která pomohla lidem lépe a hlouběji se poznat, dalo nám to více, než jsme čekali. Hudba pomáhá budovat mosty mezi různými věkovými skupinami a lidmi z různých kultur. Lidé odhalí své pravé já, zbaví se ostychu a užijí si spolu skvělé a zábavné chvíle.

Covidien

Vyžádejte si cenu