Safari

Kooperativní hra s rozšířenou realitou

1.5 - 2 hodin
Uvnitř
Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

Safari je městská hra s rozšířenou realitou pro mobilní zařízení, kde se hráči musí dynamicky spojovat, aby sbírali předměty, nacházeli zvířata v rozšířené realitě a spravovali své komunikační kanály, aby byli schopni bezpečně chytit všechna zvířata, než vyprší čas.

Je obyčejná noc ve zvířecím útočišti, než „Kamoola“ objeví spícího strážce, přistoupí k němu a ukradne klíče od brány. „Kamoola“ otevře dveře svatyně a všechna zvířata mohou uprchnout. Týmy si stáhnou aplikaci do svého osobního zařízení, naskenují QR kód a připraví se na hru. Pomocí rozšířené reality musí týmy shromáždit uprchlá zvířata a bezpečně je vrátit do útočiště. Hráčům je přidělena role. Operátoři mají k dispozici velkou mapu s umístěním zvířat; Vědci shromažďují lektvary pro výrobu sedativ a Strážci shromažďují vybavení k chytání a přepravě zvířat.

Výsledky učení

V Safari si každý hráč musí být vědom své pozice a síly a také zajistit, aby všichni členové týmu mohli efektivně komunikovat. Zajímavý příběh a fantastický formát hry s rozšířenou realitou aktivně povzbuzují všechny členy týmu k účasti. Při práci na konečném cíli musí týmy aktivně naslouchat, zvažovat všechny názory a rozhodovat se rychle v omezeném čase. Během socializace a zábavy účastníci objeví talenty ostatních a naučí se, jak spolupracovat, aby dosáhli svého cíle. Škálovatelná hratelnost znamená, že Safari je vhodné pro malé i velké skupiny.

Vyžádejte si cenu