Sands of Time

Týmy spolupracují na dokončení výzev s pouštní tematikou pro rozluštění kódu

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O

Čas při plnění úkolů měří písek v přesýpacích hodinách. V „jeskyni netopýrů“ musí týmy rozluštit hieroglyfy a zpřeházet znaky tak, aby přišly na slovo, které pak použijí k odhalení tajemství pouště. V „pouštním lomu“ zase jedni vedou druhé se zavázanýma očima při objevování drahokamů.

„Přechod pouště“ vyzkouší dynamiku týmů, které mají za úkol dostat všechny svoje členy přes poušť na určené místo. Při úkolu „drahokam v pyramidě“ musí všichni členové týmu manipulovat s ramenem s drapákem na konci a získat tak drahokam. „Vykopávky“ pak představují úkol, kde tým musí sestavit puzzle a přečíst si indicie, podle kterých najde kosti dinosaura.

Po splnění všech úkolů dají všechny týmy svoje indicie dohromady a společně se snaží odhalit tajemství pouště – zábava je zaručená.

Výsledky učení

K úspěšnému splnění každého z úkolů je nutná šikovná komunikace a týmová dynamika. Poté musí týmy začít spolupracovat, podělit se o získané indicie a nasadit nejrůznější schopnosti, aby odhalily konečné tajemství.

Ve svém týmu se soustředíme na kreativní a inovativní myšlení a chtěli jsme udělat něco, co nás posune od digitálního k starému dobrému prostředí učení. Sands of Time byla skvělá zábava a zdůraznila důležitost nekonvenčního myšlení.

ICBC

Vyžádejte si cenu