Shake It! Air DJ

Týmy soutěží v hudební videohře, která je ovládána smartfonem

15 - 30 minut
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O

Shake It! Air DJ je nejnovější hudební záležitost, která využívá populární Shake It! webovou technologii, aby oživila váš tým v kolektivním městském tanečním stylu.

Shake It! je gigantická pohybová hudební videohra, která využívá smartfony účastníků jako ovladače. Každý účastník je zodpovědný za to, že zahraje ten správný zvuk ve správném tempu, zaznamenává body pro svůj tým v reálném čase, ale také i produkuje hudbu jako celek. Představte si obrovský "Guitar Hero", ve kterém každý joypad produkuje svůj vlastní zvuk: kytary, klávesy, struny a rohy, hrající jednotlivé party, které spolu harmonicky (nebo taky ne!) znějí.

Na obrazovce eventu účastníci sledují naše speciální rozhraní pohyblivého skóre, kde jim systém barev v pohybu řekne, kde a co hrát. Každému hráči je poskytnuta okamžitá zpětná vazba ve formě zvuku (tak jako u reálného nástroje) a učí jej ve formě vyvíjejícího se skóre a bonusů.

Desetiletí mezinárodních zkušeností s hudebním team-buildingem nás vedla k vývoji této webové aplikace, která je založena na pohybu, je kompatibilní a dokáže hrát jakýkoliv požadovaný zvuk. V našem katalogu písní si můžete vybrat takovou, která se na váš event hodí nejvíce. Můžete si vybrat z množství písniček a použít je na své konferenci jako energizér.

Shake It! Možno spustit najednou na vícero eventech: hudba hraje a skóre se počítá v reálném čase, a to všechno před očima nadšených účastníků na každém místě. Naše webové rozhraní bude fungovat na jakémkoliv počítači nebo telefonu, který je připojený na internet.

Výsledky učení

Vaše skupina dosáhne něčeho, co se může zdát být na první pohled nedosažitelné: zahrát spolu hudební dílo bez jakýchkoliv předchozích hudebních zkušeností. Rozhraní je intuitivní, zajímavé a vyžaduje od každého účastníka pohyby, a to včetně simultánních pohybů od každého týmu.

I když je Shake It! energizér, učí taky účastníky hodnotit jejich schopnosti výběrem správného objemu not, které budou muset zahrát. To jim umožňuje dosáhnout nemožné bez toho, aby si na sebe museli vzít více, než unesou a dokážou posunout své osobní hranice bez toho, aby se cítili trapně či nekomfortně.

Vyžádejte si cenu