Silk Road

Svižná vyjednávací hra

45 minut - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
12 - Neomezené

O

Každý tým představuje obchodní komunitu žijící ve městech na hedvábné stezce.

Jejich úkolem je hromadit bohatství prostřednictvím budování vztahů s ostatními obchodníky a pomocí různých lstí získat důležité informace o trhu.

Smlouvá se o zboží z východu i ze západu, od Instanbulu po Sian – drahokamy, zlato, exotické koření, koberce a samozřejmě hedvábí jde z ruky do ruky v rušné a napjaté atmosféře trhu.

V téhle hře jde o mnohem víc než o pouhou zábavu! Jádrem aktivity je budování důvěry a hledání win-win řešení, které je také klíčem k úspěchu.

Program Silk Road je naprosto univerzální; okamžitě upoutá pozornost účastníků a lze jej s velkým úspěchem použít pro prolomení ledů a semknutí skupiny lidí a zároveň k posílení klíčových zásad řízení vztahů se zákazníky.

Výsledky učení

An excellent programme for building real commitment to strategic planning and learning the power of good information. Add a review and analysis session and you have the perfect conference pick-me-up that can strengthen commitment and customer focus.

Tato nová hra vyzývá týmy, aby spolupracovaly a vyřešily nepředvídané překážky s jejich vyjednávacími schopnostmi, strategickým plánováním a managementem rizik. Vynikající program pro budování skutečného závazku ke strategickému plánování a učení se síle dobrých informací.

Vyžádejte si cenu