Sole Responsibility

Recyklace žabek a jejich proměna na umění.

1 - 1.5 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O

Každý tým je vybaven množstvím barevných žabek, řemeslných materiálů a mobilního stavebního příslušenství. Jejich úkolem je proměnit tyto základní zdroje na pohyblivé a soudržné umělecké dílo. V omezeném časovém rámci musí týmy rozhodnout o jasné vizi, udržovat stálou komunikaci a přehodnocovat svá očekávání v souladu se svým časovým rámcem.

Týmy buď pracují na konkrétních tématech, nebo spolupracují na vytvoření jedné obrovské kinetické sochy. Jejich úkolem je kreativně interpretovat toto téma vyvážením vizuálního vyjádření s tvarem, barvou, plynulostí a prostorovými vztahy.

Když činnost vyvrcholí, týmy oslavují vzájemné výtvory a vyzdobí své prostředí trvalým vyjádřením účelu týmu. Sole Responsibility představuje etickou platformu pro spojování týmů a propojení s firemní kulturou, přičemž přispívá k pozitivním společenským a environmentálním věcem.

Výsledky učení

Sole Responsibility podporuje inovace, inovativní myšlení a tvořivost se zdroji. Přitažlivý charakter surových materiálů si ihned získá účastníky a od počátku stimuluje zdravou diskusi. Fyzické nastavení této výzvy také podporuje týmovou dynamiku, přičemž všichni účastníci se cítí být příjemně zapojeni.

Aktivita vyzývá týmy, aby zvážily nejen body rovnováhy mobilní konstrukce, ale i jemnou rovnováhu jednotlivých rolí ve vztahu k celkovému cíli. S velkým množstvím cílů v krátkém čase je tato aktivita fantastickým nástrojem pro zkoumání projektového managementu. Úspěch vyžaduje rozhodné kroky, soudržnost týmů a individuální odpovědnost za spolupráci.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Ocean Sole je sociální podnik, který se drží hesla 'Výměna, ne pomoc'. Každý rok sesbírají z pláží v Keni kolem 500 000 žabek a zaměstnají více než 90 místních řemeslníků, kteří vytvářejí z těchto vyhozených žabek umělecké sochy. Úzce jsme s Ocean Sole spolupracovali a vyvinuli jsme exkluzivní, jednovrstvé produkty, které mají tloušťku jedné žabky. Když jsou nabarvené, zalepené a vyhlazené, tyto produkty poskytují příjemný, flexibilní surový materiál pro kreativní aplikaci.

Zábavná aktivita, která každého podporuje v tom, aby myslel kreativně a aktivně poslouchal nápady ostatních lidí. Líbil se nám dobrý pocit, který jsme měli z používání recyklovaných materiálů k vytvoření umění, které teď visí v naší kanceláři jako připomínka této aktivity.

Vyžádejte si cenu