The Box Empire

Strategická kartonová válka

2 - 3 hodin
Venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
30 - Neomezené

O

Ponořte se do kartonového světa, kde budete se svým týmem stavět a vymýšlet strategie, aby se ukázalo, kdo je pravým vládcem Impéria. Týmy se rozdělí do skupin zaměřených na tři samostatné úkoly: stavbu pevnosti, sestrojení těžkých zbraní pro útok a organizaci lehkých zbraní pro obranu. Skupiny musí neustále spolupracovat, aby obranná a útočná strategie byla stále v souladu.

Na závěr dne se odehraje nelítostná kartonová válka, ve které týmy vybojují taktickou bitvu, jejímž vítěz se stane vládcem impéria.

Výsledky učení

Týmy, které dobře zvládnou práci v menších skupinkách a zároveň dokážou v maximální míře spolupracovat na strategii, budou mít rozhodnou převahu. Úspěch a dodržení pravidel při plnění úkolu závisí na dokonalé týmové spolupráci. Kromě toho je ve všech třech sekcích zapotřebí ohromné kreativity, aby se všichni mohli skutečně seberealizovat. V kartonové válce se týmy naučí sledovat svůj týl při obraně a chránit svoje kolegy a zároveň postupovat podle plánované i improvizované strategie útoku.

Vyžádejte si cenu