Uke Can Do It!

Kouzelná hudba ukulele

30 minut - 1 hodina
Uvnitř
Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O

Uke Can Do It je zbrusu nový zážitkový program, který staví na ohromné společné síle nástrojů ukulele – stačí se sejít, odhodit stres a začít kouzlit s hudbou; netrvá to ani hodinu.

Uke Can Do It je cenově dostupný a flexibilní program, který bez problému zapracujete do programu svojí konference. Je to fantastický způsob, jak zahájit schůzi nebo probudit v lidech novou energii po přestávce. Povzbuzení, prolomení ledů a teambuilding v jednom.

Ukulele bylo znovuobnoveno teprve nedávno a díky skupinám jako Ukulele Orchestra of Great Britain dnes šíří tento nástroj, na který se naučíte snadno a rychle, úsměv doslova po celém světě. Stačí se naučit pár akordů a máte v ruce živé karaoke, iPod, který nemusíte dobíjet, a klíč k novému světu radosti a hudební slávy.

Pod vedením dvou charizmatických učitelů se účastníci naučí potřebné akordy, triky a postupy a během chvíle zvládnou klasické kousky z vážné hudby, rock-and-rollu i punku. Vrcholem celého programu je představení s havajskou písní se sbory, tanečníky a tradičními květinovými řetězy. Po 30 minutách tohoto energií nabitého a velmi uspokojujícího programu budou jeho účastníci vědět, „že to zvládnou“, a budou ten nejšťastnější nástroj na světě milovat.

V jedné variantě programu si účastníci odvezou domů svoje vlastní značkové ukulele.

Výsledky učení

Hudba je známá tím, že odbourává stres, pozvedá ducha a vytváří jednotu. Uke Can Do to dělá pomocí zábavního a veselého nástroje, Ukulele. Účastníci jsou okouzleni tím, co můžou dosáhnout za méně než jednu hodinu. Tento event vytváří silný pocit osobního úspěchu. Po tomto energickém a uspokojivém zážitku to účastníci opravdu umí a oblíbí si tento nejveselejší nástroj na světě. Zúčastnění si pak taky můžou odnést své vlastní speciální Ukulele.

Vyžádejte si cenu