Urban Circus

Žonglování, kouzlení, roztočené talíře a rolla bol

1 - 4 hodin
Uvnitř
Konkurenční
30 - Neomezené

O

To je ten pravý cirkus s nasazením – ten, kde vaši lidé zazáří jako hvězdy. Program Urban Circus začne odvážným a zároveň zábavným představením našich profesionálních cirkusáků.

Když úvodní představení skončí, oznámí principál publiku, že i oni budou za chvíli umět předvést právě to, co teď viděli. Publikum v nové roli artistů se nyní rozdělí na týmy a začne se učit žonglování, kouzlení, točení talíři a rolla bolla a další dovednosti.

Když je nácvik hotov, předvedou týmy svoje umění principálovi. Program Urban Circus je zaměřen na tým: jde o to pomáhat a podporovat ostatní, aby dosáhli svých cílů. Je to akce plná adrenalinu a zábavy, která se zcela vymyká běžným programům a přiměje účastníky k tomu, aby překonali svoje osobní i kolektivní předpoklady, co všechno dokážou.

Výsledky učení

Díky soustředění se na tým je Urban Circus zejména o pomáhání a podporování ostatních v dosahování jejich cílů. Tento adrenalinový a velmi zábavný a originální event bude účastníky inspirovat k tomu, aby šli až své hranice a sdíleli svá očekávání toho, co si myslí, že můžou dosáhnout.

Energická, lákavá aktivita, která buduje individuální sebedůvěru. Dosahování excelence v čemkoliv vyžaduje důraz na učení základních dovedností, oddání se tréninku a víru ve schopnost naučit se nové dovednosti. Fantastická metafora pro budování společnosti.

Nestle

Vyžádejte si cenu