Two Tribes je oslavou domorodých her ze všech koutů světa. Zdraví a pohoda zaměstnanců se postupně stává „firemním“ problémem a tento zbrusu nový koncept se proto snaží povzbudit lidi s různými fyzickými schopnostmi, aby se zapojili do vytváření příjemného prostředí plného podpory." /> Společnost Catalyst zahájila alternativní olympiádu - Catalyst Czech Republic
Two Tribes Team Building Fun Outdoor Games

11. února 2011

Program Two Tribes je oslavou domorodých her ze všech koutů světa. Zdraví a pohoda zaměstnanců se postupně stává „firemním“ problémem a tento zbrusu nový koncept se proto snaží povzbudit lidi s různými fyzickými schopnostmi, aby se zapojili do vytváření příjemného prostředí plného podpory.

S blížící se olympiádou v Londýně v roce 2012 jsme se rozhodli nabídnout alternativní olympiádu, která by nabídla sport pro všechny.

Strhující program byl zaměřen na integritu, zapojení všech a vzájemný respekt. Unikátní formát Two Tribes nabízí všem stejné výchozí podmínky a účastníci si při něm vyzkouší tradiční sporty, které by jinde nejspíše nezažili.

Chcete-li svůj příští firemní den oživit venkovním teambuildingem se zdravou dávkou soutěžního ducha, pak je program Two Tribes pro vás to pravé!

Chcete-li o programu Two Tribes vědět více, klikněte sem