Catalyst Teambuilding UK v nedávné době uspořádala program Rags to Riches pro výroční konferenci společnosti World Event Management. Společnost si stanovila „zelený cíl“, aby celá konference splňovala normu BS8901, a to včetně teambuildingového programu." /> Teambuilding v komunitním duchu - Catalyst Czech Republic

3. května 2010

Společnost Catalyst Teambuilding UK v nedávné době uspořádala program Rags to Riches pro výroční konferenci společnosti World Event Management. Společnost si stanovila „zelený cíl“, aby celá konference splňovala normu BS8901, a to včetně teambuildingového programu.

Úžasná zábava

Rags To Riches je zábavný program na podporu sociální odpovědnosti, který povzbuzuje lidi, aby se odvděčili okolní společnosti a navíc se učili recyklovat již nechtěné věci.

Zbrusu nový koncept charitativního teambuildingu

Tento zbrusu nový koncept charitativního teambuildingu spojuje sociální odpovědnost s mezilidskou interakcí a výsledkem je zážitek naplňující smyslem. Chcete-li se o programu Rags To Riches dozvědět více, podívejte se na kategorii Komunita a životní prostředí v naší nabídce „Teambuildingové akce“.

nebo klikněte sem