Průvodce před akcí

QUICKFIRE ONLINE PREEVENT GUIDE

Quickfire Online

Připravte se na to, že si Quickfire Online užijete jako zábavnou týmovou aktivitu mentálních, kreativních a fyzických výzev v různých úrovních obtížnosti a různých formách - fotografie, video, jednoduchá odpověď, výběr z více možností, logické hádanky a další!

Přečtěte si více

Break Out Bingo

Break Out Bingo - průvodce před eventem

Najděte společnou řeč, zdokonalte své komunikační dovednosti, když se spojíte v této energické, inkluzivní aktivitě „rychlého rande“. Připravte se pomocí těchto jednoduchých kroků.

Přečtěte si více

countdown to christmas advent

Countdown to Christmas - Průvodce před akcí

Bavte se se svým týmem, když se v této aktivitě ve stylu adventního kalendáře učíte, jak jiné kultury slaví konec roku. Připravte se podle těchto jednoduchých kroků.

Přečtěte si více

CSI la hacienda

CSI La Hacienda Průvodce před akcí

Vylepšete své deduktivní uvažování a schopnosti kolektivního rozhodování v tomto pohlcujícím 3D světě! Připravte se na svou aktivitu pomocí těchto jednoduchých kroků.

Přečtěte si více

CSI Space Odyssey

CSI Space Odyssey Průvodce před akcí

Vystřelte do vesmíru. Váš tým bude mít za úkol vyřešit matoucí zločin ve vesmíru. Chcete -li se připravit na mezigalaktické sledování, následujte tyto kroky.

Přečtěte si více

Escape the mob online

Escape the Mob Online Průvodce před akcí

Vy a váš tým jste byli obviněni z dokonalé loupeže. Jdou po vás a nemáte čas. Vyřešte záhadu a očistěte své jméno, než bude příliš pozdě!

Přečtěte si více

Global Festival Game

Global Festival Game Průvodce před akcí

Letní hudební festivalová zábava! Řešte hádanky, vytvářejte fotografie a videa z „festivalových okamžiků" a zkoumejte fakty na doprovodném festivalovém webu

Přečtěte si více

Go Team wellbeing

Go Team Wellbeing Průvodce před akcí

Zlepšete svou schopnost přizpůsobit se častým změnám s otevřeným, uvolněným myšlením. Zjistěte, jak se připravit na tuto zábavnou aktivitu zaměřenou na zdraví a pohodu.

Přečtěte si více

Haunted House

Haunted House Průvodce před akcí

Seberte odvahu a připravte se na spolupráci se svým týmem, abyste unikli z tohoto domu ďábelských úkolů, záhad, duchů a zlovolných duší.

Přečtěte si více

impact

Impact Online Průvodce před akcí

Připravte se na hraní Impact Online, vzdálenou teambuildingovou aktivitu se zaměřením na 17 cílů udržitelného rozvoje (SDGs) a podnikněte kroky směrem k udržitelné budoucnosti!

Přečtěte si více

Island Survivor

Island Survivor - průvodce před eventem

K útěku z ostrova bude váš tým potřebovat agilní strategii, aktivní komunikaci a konsensuální rozhodování. Připravte se na svou aktivitu pomocí těchto jednoduchých kroků.

Přečtěte si více

Summit Challenge

Summit Challenge Průvodce před akcí

Připravte se na virtuální horolezecké dobrodružství. Vy a váš tým dosáhnete nových výšin, zatímco budete společně plnit řadu výzev ve stylu fotografií, videa a kvízu.

Přečtěte si více

Race Around the World

Race Around the World Průvodce před akcí

Vydejte se na virtuální závod kolem světa s týmem, se kterým budete objevovat nová místa a zábavné a zajímavé skutečnosti na vaší cestě kolem světa.

Přečtěte si více

race around the world festive

Race Around the World Festive - Průvodce před akcí

Vydejte se se svým týmem na virtuální sváteční závod kolem světa a objevujte nová místa a na své cestě kolem světa zjišťujte zábavná a zajímavá fakta.

Přečtěte si více

race around the world

Race Around the World - PowerPoint hra

V případě potřeby vám váš průvodce poskytne heslo pro přístup na tuto stránku.

Přečtěte si více