Kreativní a umělecký teambuilding

Od umění k módě, filmu k malování, umožňují týmům plně se ponořit do inovací a kreativního vyjádření.

Lidé se rádi vyjadřují. Účast na umění, obzvlášť jako skupina, kde je absolutní svoboda vyjádření, nic není správné nebo nesprávné, zlepšuje duševní zdraví a dělá lidi šťastnějšími a zdravějšími. Umělecké team-buildingové aktivity jsou pohodové, snižují hladinu stresu, přinášejí klid a duševní jasnost. Účastníci jsou vytrženi z jejich běžné rutiny a úplně se ponoří do kreativity. Je to jako duševní dovolená od normálních myšlenkových procesů.

Když se lidé zapojují do nové aktivity, takové, která je dostává mimo jejich komfortní zóny, zvyšuje to propojení mozku a jeho plasticitu, a to díky vytváření nových spojení mezi mozkovými buňkami. Soustředění, koncentrace a kreativní myšlení jsou požadovány k úspěchu. Kreativní team-buildingová cvičení zlepšují týmovou kolaboraci a schopnosti řešit problémy. Protože zde neexistuje správné a nesprávné, účastníci jsou schopni vyvinout unikátní řešení a diskutovat o nich se skupinou.

Skupinová tvorba umění přináší sdílený pocit úspěchu. Zlepšuje sebevědomí každého účastníka a vytváří pocit schopnosti. Nabití dopaminem, účastníci se cítí být ve spojení a jsou motivováni k přijímání nových výzev.


Podívejte se na tento výběr populárních programů.
Potřebujete pomoc při rozhodování? Hledáte něco jiného?

Spojte se s námi

Related Articles