Essence of Excellence

Výroba a prezentace nové vůně

1 - 2 hodin
Uvnitř
Konkurenční
4 - Neomezené

O nás

„Signované vůně“ představují velký byznys. Za blyštivou reklamou ale stojí celé týmy profesionálních alchymistů, kteří experimentují se všemi možnými exotickými extrakty a snaží se vystihnout charakter svých slavných zákazníků.

Program Essence of Excellence ukládá týmům právě tuto obtížnou roli, protože jejich úkolem je vytvořit a namíchat individuální vůni, která bude atraktivní pro daný cílový trh.

Výroba voňavek je obor plný emocí; týmy ale musí pracovat rychle a efektivně a pečlivě volit ingredience vyjadřující nejrůznější nálady a charakterové vlastnosti. Úspěch závisí na tom, aby tým porozuměl světu tak, jak jej vidí zákazník; jedině tak vznikne i v omezeném čase vhodná nová vůně i účinná marketingová kampaň.

Týmy se nejprve naučí základní postupy výroby parfémů a pak se pustí do míchání základních, středně významných i těch nejjemnějších „tónů“, aby vytvořily vůni pro každodenní použití. Program Essence of Excellence není v žádném případě určen výhradně pro ženy; některé týmy budou smíšené a některé zcela mužské.

Program Essence of Excellence lze uspořádat jako aktivní přestávku nebo večerní program; nabízí zábavný kontext, v němž se lidé mohou zamyslet nad hodnotami svojí společnosti a spokojeností zákazníků, navázat nové kontakty nebo zlepšit komunikaci ve svém týmu.

Výsledky učení

Středobodem této náročné aktivity je vždy zákazník. Týmy potřebují správně porozumět emocím a motivacím svojí cílové skupiny, aby dokázaly zachytit jejich charakter a vytvořit kreativní vůni přesně na míru zákazníkům. Účastníci mají během programu příležitost zamyslet se i nad svými vlastními přístupy, navázat v týmu nové vztahy a přesvědčit se, že každý z nás se na svět dívá ze svého jedinečného hlediska.

Related Testimonial

Je to dlouho, co jsem si vzpomněl na tabakovou dýmku mého starého otce. Význam tohoto všeho se projevoval během této jedinečné, no provokující aktivity. Bylo to okouzlující a pořád reflektuji, jak se mé názory liší od ostatních kvůli kultuře a prostředí.

Price Waterhouse Coopers Services Limited

Vyžádejte si cenu