Orchestrate!

Dvě hodiny a z vašich lidí bude orchestr!

2 - 3 hodin
Uvnitř
Založené na spolupráci
40 - Neomezené

O nás

Silný a emocionální hudební zážitek, při kterém účastníci pod taktovou dirigenta utvoří symfonický orchestr.

Prý to nejde. Prý je to prostě nemožné. Prý jsme blázni... Ale zvládli jsme to a dokázali všem, že i skupinu lidí bez zkušeností s hudbou lze proměnit v symfonický orchestr – a trvalo to pouhých 90 minut! To je program Orchestrate! – teambuildingová akce nabitá zážitky, která promění vaše lidi a sjednotí je tak, jak to ještě nezažili.

Symfonický orchestr je asi jedním z nejlepších příkladů perfektní týmové spolupráce. Hudebníci musí být naladěni na stejnou emocionální i kreativní vlnu a lidé, z nichž každý plní jiný úkol, zde musí spolupracovat na dosažení společného cíle. Tuhle zkušenost mohli dosud zažít jen skuteční hudebníci.

Vaši lidé se naučí hrát na skutečné nástroje – smyčce, dechy, žestě i perkuse. Delegáti si rozeberou nástroje a rozejdou se po jednotlivých sekcích pod vedením profesionálních hudebníků. Když se naučí vše potřebné, sejdou se dohromady a vytvoří mocný symfonický orchestr, který taktovkou dirigenta zahraje pětiminutovou skladbu napsanou speciálně pro tento účel. Účinek je elektrizující.

Program Orchestrate! je bezpochyby jednou z těch nejnáročnějších akcí. Vaši lidé si při něm sáhnou na samé hranice svých možností a překonají spoustu svých (domnělých) limitů. Vyžaduje to tvrdou práci, naprosté soustředění a skutečně týmový přístup. Konečná odměna a celý ten zážitek je ale nezapomenutelný.

Říká se, že hudba má moc pohnout lidmi. Protram Orchestrate! s vaším týmem skutečně zahýbá. Po něm už vaši lidé dokážou cokoli.

Výsledky učení

Orchestrate! je nepochybně jedna z nejnáročnějších výzev, jaké můžeme nabídnout. Aktivita odhalí skrytý potenciál účastníků, o kterém by se jinak těžko někdo dozvěděl. Zapotřebí bude tvrdá práce, absolutní koncentrace a především teamová spolupráce. Jakkoli náročně může tato činnost vypadat, odměnou bude zážitek, na který jen tak někdo nezapomene.

Symfonický orchestr je pravděpodobně jeden z nejlepších příkladů, kde skupina jednotlivců pracuje jako celek. Všichni se musí naladit na stejnou vlnu a to i přes to, že každý "pracuje" na něčem jiném. Je to zážitek, který byl do této doby pouze pro nadané muzikanty.

Říká se, že hudba hýbe světem. Nyní je pravý čas zjistit, jak zahýbe s vaším teamem.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Program Orchestrate je nezapomenutelná hudební show, která účastníky doslova pozvedne k výšinám. Proč se o ten pocit nepodělit? Pozvěte i další, aby se zúčastnili, a sponzorujte jejich místo v orchestru. Spolupracujete s další organizací, jejíž lidé by tuto příležitost také rádi zažili? Před vlastní akcí můžete třeba uspořádat v místních školách soutěž, ve které mohou žáci vyhrát svoje místo v orchestru. Po akci zase můžete věnovat klasické nástroje jako dar.

Related Testimonial

Děkujeme za brilantní otevření show – Jsem si jistý, že jste si všimli, jak nadšení jsme v Deloitte byli – Opravdu jsem nikdy předtím neviděl standing ovation od publika!

Deloitte

Vyžádejte si cenu