Go Team

Interaktivní high-tech honba za pokladem

1 - 4 hodin
Venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O nás

Aplikace Go Team instalovaná na tabletu zobrazuje navigační šipku, která vede tým přes kontrolní body. Když tým dorazí do cíle, zobrazí se mu na základě GPS navigace úkoly ve formě otázek, indicií a obrázků, které musí společně splnit.

Okamžitá aktualizace

Aktualizace, zpětná vazba a skóre nabíhá během závodu v reálném čase. Na základně jsou všechny týmy monitorovány a mohou v průběhu akce dostávat bonusové úkoly.

Řešení na míru

Tuto kreativní platformu lze využít jako test různých schopností a v nejrůznějším terénu. Účastníci hry Go Team mohou vyrazit do rušného města, po horských stezkách, po lesních pěšinkách nebo dokonce na vodu.

Adaptabilita

Aplikace Go Team zvládne libovolný počet týmů, pro které vygeneruje stejně dlouhé trasy, aby se lidé nehromadili v náročnějších místech a nedostávali se do nebezpečných oblastí.
 

Další informace o hře Go Team najdete na adrese www.goteam.guru

Go Team – setkání teambuildingu s nejmodernější technologií

Výsledky učení

Aktivita Go Team je známá především pro svou schopnost usnadnit lepší komunikaci ve skupině tím, že podporuje otevřenost a diskuzi. Zlepšuje vztahy, což vede ke zvýšení produktivity a kvality odvedené práce. Go Team také motivuje zaměstnance tím, že vytváří rovnocené hrací pole pro všechny. Každý by měl mít možnost se vyjádřit k problému a tím vyřešit výzvu. 

Go Team vytrhne zaměstnance z jejich rutinní práce a donutí je přemýšlet kreativně. Dostanou se do kontaktu s lidmi z firmy, se kterými by se normálně do kontaktu nedostali. To může zbořit bariéry mezi nimi a započít novou éru spolupráce, důvěry a svěžích nápadů. Výzvy z této hry zajistí vývoj dovedností potřebných k řešení konfliktních situací. Teamy zjistí, že i neúspěch může vést ve finále k úspěchu tím, že se poučí z chyb, které udělali. Nové výzvy, racionální a strategické myšlení mohou být klíčem k dalšímu rozvoji.

 

Fyzické distancování

physical distancing

Fyzické distancování

Tato aktivita může být navržena tak, aby dodržovala pokyny pro fyzický distancování. Upravujeme program, abychom se vyhnuli herním materiálům a letákům, které je třeba předávat mezi účastníky. A vyhněte se všemu, kde se musíte dostat příliš blízko k ostatním lidem! Naši zkušení facilitátoři tam budou, aby provázeli vaše účastníky celým zážitkem a zajišťovali, že kromě dodržování protokolu sociálního distancování je každý účastník zapojen a má příjemný zážitek z učení. Spojte se s námi a zjistěte, jak můžeme přizpůsobit tuto zkušenost pro fyzické distancování a váš tým.

Related Testimonial

Účastníci Go Team dobrodružství v Sigulda se vrátili ve velmi dobré náladě a spokojeni s velmi dobře připraveným a důmyslně navrženým eventem. Každý si byl schopen vybrat, jak dlouho chce kráčet a kolik věcí ze Sigulda chce vidět. Každý byl plný pozitivních emocí, spokojený s organizací eventu a velmi dobře stráveným dnem.

Evija Dreimane
Ernst & Young Baltic

Vyžádejte si cenu