Flat Out Afloat

Stavba člunu a námořní závod

1 - 2 hodin
Venku
Konkurenční
20 - Neomezené

O nás

Nejvíce nápaditý a vzrušující koncept stavby vlastní lodě na světě! Týmy si zvolí design, shromáždí různé nepříliš uvěřitelné stavební materiály a spojí svoje talenty při stavbě skutečně plovoucího plavidla. Týmy při tom zjistí, že i „nemožné“ je dosažitelné, jestliže budou lidé spolupracovat a svou práci koordinovat. Kromě toho uvidí, že skutečné vedení lidí a velké myšlenky často pocházejí od těch, od kterých to čekáte nejméně. Důkaz dobře odvedené práce pak uvidí na jezeře, v bazénu nebo na otevřeném moři. Týmy vyrazí na vodu na závod, námořní bitvu nebo dobrodužnou výpravu za pokladem.

Výsledky učení

Ve Flat Out Afloat týmy zjistí, že „nemožné“ se může stát velmi dosažitelným, když jednotlivci spolupracují a koordinují své snahy. Taky odhalí, že opravdové vedení a skvělé nápady dokážou často přijít od těch, od kterých to čekáte nejméně.

Related Testimonial

Náš tým se opravdu spojil. Aktivita byla dobře strukturovaná a organizovaná a vzala v úvahu všechny členy ve všech ohledech. Lidé se stále těší, že dosáhli něčeho, o čem si mysleli, že je nemožné, s lidmi, s nimiž předtím nepracovali.

Reckitt Benckiser

Vyžádejte si cenu