Building A Dream

Postavte si kolo a pomozte dětem v nouzi

2 - 3 hodin
Uvnitř a venku
Založené na spolupráci
24 - 200

O nás

Úkolem týmů je řešit různé zábavné problémy a hádanky, za které získají nářadí a díly pro stavbu kola. Když má tým vše, co potřebuje, čeká jej obtížný úkol stanovit efektivní proces montáže a vyrobit v omezeném čase různá jízdní kola. Na vše se vztahují přísné standardy kvality a provádějí se formální kontroly provedení.
Když vyprší stanovení čas, postaví týmy svoje výtvory na startovní čáru a připraví si prezentaci svých výrobků ve formě krátkých reklam pro ostatní týmy, kteří nyní představují jejich zákazníky.

Výsledky učení

Pozoruhodná týmová akce, která přinese všem trvalé poučení a dlouholeté společné vzpomínky. Týmy se naučí zanechat soutěžení s ostatními týmy a začít s nimi spíše spolupracovat, to jest sdílet vybavení, nářadí, osvědčené postupy, know-how a zdroje – aby dosáhly společného cíle, totiž vyrobit z dostupných zdrojů co nejvíce kol.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Vyrobená kola budou věnována vybranému dětskému domovu, aby přinesla radost jejich obyvatelům a pocit uspokojení svým tvůrcům.

Related Testimonial

Naši zaměstnanci si rychle uvědomili, že tato aktivita má opravdu smysl. V omezeném čase se snažili dosáhnout excelentní výsledek. Na obličejích našich lidí byly velké úsměvy, protože věděli, že to, co dělají, má smysl.

AIA Group

Vyžádejte si cenu