Blahobyt

Fyzické, mentální a duchovní zdraví je důležité pro výkon zaměstnanců.

Blahobyt na pracovišti má zásadní význam pro angažovanost a výkon zaměstnanců. S tím, že většina lidí na planetě tráví více času v práci, než děláním čehokoliv jiného, je pracoviště ideálním místem pro rozvoj praktik, které podporují zdraví.

Výzkumy ukazují, že organizace, které investují do dlouhodobých strategií v oblasti zdraví a blahobytu, dosahují vyčíslitelných přínosů díky snížené absenci, většímu nadšení zaměstnanců a uplatnění v práci.

Je důležité vytvořit na pracovišti kulturu zdraví prostřednictvím důsledné, efektivní a časté strategické komunikace, která vzdělává a motivuje zaměstnance důvěrou a upřímností. Účinná strategie v oblasti dobrých životních podmínek je závislá na odhodlání vedoucích pracovníků podporovat své hodnoty a být příkladnými vzory. Fyzické prostředí organizace a sítě sociální podpory musí být navrženy tak, aby podporovaly zdraví a blahobyt.

Team-buildingové programy jsou osvědčenou a efektivní součástí strategie kvality života na pracovišti. Head to Toe přináší na pracoviště jednoduché každodenní cvičení jógy. Two Tribes zkoumání domorodého sportu, umožňuje aktivitu na rovném herním poli. Programy jako Mind to Motion, Global Grooves a One Voice přinášejí radost a blahobyt díky neomezené, kreativní hudbě, pohybu a rytmu.

Podívejte se na tento výběr populárních programů.
Potřebujete pomoc při rozhodování? Hledáte něco jiného?

Spojte se s námi

Related Articles