Sound Crowd

Hudební aktivita s bezdrátovými sluchátky

5 - 20 minut
Uvnitř
Založené na spolupráci
15 - Neomezené

O

Program Sound Crowd umožňuje krásným způsobem prolomit bariéry – strhne totiž každého k pohybu, rytmu a úsměvu.

Představte si ten účinek, když se všichni spolu baví a smějí, seznamují se a navzájem se zdraví unikátní formou, která nevyžaduje verbální komunikaci – stačí řeč těla, nadšení, solidarita, radost a úsměv.

Účastníci dostanou na výběr ze široké palety pečlivě vybraných a stimulujících pohybových sestav od řízení skupiny psů husky v prudkém větru až po jízdu přecpaným metrem v pátek večer nebo sledování skvělého ohňostroje a následný potlesk se vším tím óóóch a ááách. Lidé se pohybují sálem a míchají se dohromady a zjišťují, kdo je na stejné vlnové délce; rychle tak mezi nimi vznikají vzájemná pouta.

Program Sound Crowd má flexibilní formát, který lze upravit přesně podle potřeb dané skupiny. Nahrávky jsou vytvořeny tak, aby svým vyzněním odpovídaly nebo doplňovaly téma vaší konference.

Proč Sound Crowd?

Program Sound Crowd je skvělým příkladem akce, která prolamuje bariéry mezi lidmi prostřednictvím zvuků a akce, přičemž běžnou verbální komunikaci nahrazují sluchátka. Je to legrace, která vyzývá k zamyšlení a vlije vaší konferenci novou energii.

Výsledky učení

Představte si, jak se všichni baví a smějí, když se setkají a všichni se uvítají v absolutně unikátním formátu, kde je nevyhnutelná neverbální komunikace – jen čistá řeč těla, entusiasmus, solidarita, zábava a úsměvy. Sound Crowd je nádherný příklad lamače bariér, kdy jsou lidé spojeni zvuky a činy, zatímco je jejich obvyklá verbální komunikace přepsána sluchátky. Sound Crowd je zábavná a myšlenky provokující a dodává energii jakékoliv konferenci.

To byla neskutečná zábava. Každý byl v pohodě. Pohybovali jsme se a bavili jsme se spolu bez toho, abychom se obávali, jestli neřekneme něco špatně nebo dokonce v jakém jazyce mluvit! Díky tomu jsem si uvědomil, jak univerzálním jazykem hudba opravdu je.

Uniplan

Vyžádejte si cenu