Peak Performance

Doveďte svůj tým na vrcholek Mount Everestu

1.5 - 3 hodin
Uvnitř
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

Během expedice musí týmy dovést svoje klienty až na vrchol Mount Everest a pak bezpečně zpátky do základního tábora. Musí při tom vzít v úvahu celou řadu faktorů jako fyzickou zdatnost klientů, počasí, nejlepší trasu na vrchol, aklimatizaci, použití kyslíku, stavbu stanů a strategii, jak překonat ostatní týmy a zvítězit. Každý den dostávají týmy na svůj tablet klíčové informace. Týmy soutěží s ostatními a musí se proto rychle a chladnokrevně rozhodovat. V každé výškové zóně je prostor omezený, takže zpožděné týmy musí použít horší trasu nebo čekat na místě. Během hry musí týmy plnit sérii akčních úkolů, mezi kterými najdete třeba balení stanů na čas, lezení se zavázanými očima nebo balení spacího pytle. Týmy se také musí rozhodnout, co si jejich musí vzít – stany, kyslík a/nebo klienty. Jak klienti postupují k vrcholu, získávají pro svůj tým body; jestliže si ale nevezmou dostatečné zásoby, riskují zdravotní obtíže kvůli nedostatečné aklimatizaci nebo dokonce smrt.

Výsledky učení

Tato interaktivní high-tech hra s použitím tabletů byla vytvořena s nekompromisním důrazem na detail a vychází s rozsáhlého výzkumu zážitkového učení se zaměřením na vedení lidí a rozhodování. Program Peak Performance přináší silné analogie mezi dovednostmi potřebnými k úspěšnému dovedení skupiny horolezců na Everest a obchodními a projektovými aktivitami – zejména pak řízení týmů a vedení lidí. Horolezci čelí cestou na vrchol stejným potížím jako manažeři při svojí cestě na vysokou úroveň v obchodních činnostech. Program Peak Performance je efektivní zážitková poučná hra, která staví na oblíbeném tématu a obnáší i kontaktní prvky; zároveň je zábavná a přináší relevantní souvislosti s každodenní praxí.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Zajistěte trvalý dopad této aktivity nejen na své zaměstnance. Přetvořte teamové skóre na opravdové hodnoty tím, že si ze sítě Catalyst Global vyberete charitativní akci pomocí B1G1 nebo zvolíte charitu podle svého uvážení.

Related Testimonial

Chtěli jsme aktivitu, která bude mít nádech konkurence, nabízet příležitost pro rychlé myšlení, odolnost, týmovou práci a zároveň poskytuje našemu týmu trochu zábavy. Celý náš tým se angažoval. Výsledky se odráží i v následné práci, při které členové našeho týmu využívají tyto dovednosti.

Skye London, People and Culture Manager
Artisan Recruitment

Team Assessment Tool Logo

Team Assessment Tool

Tento produkt se ideálně hodí pro řízenou poradu po události. Chcete-li zlepšit učení a učinit tuto aktivitu ještě smysluplnější, ukončete svou zkušenost s naší jedinečnou účelovou aplikací. Použití přizpůsobeného rozboru Team Assessment Tool přinese trvalé výsledky a kvantifikovatelné výnosy, podpoří týmovou soudržnost, individuální osobní růst, rozvoj dovedností, a tím podpoří výkon. Zjistěte víceVyžádejte si cenu