O nás

Objevte Catalyst team-building v Česká Republika a Maxin Prague, společnosti, která stojí za všemi Česká Republika skvělými team-buildingovými zkušenostmi.

	Catalyst Czech Republic Maxin Prague

O Catalyst Česká republika

Catalyst Team Building je v české republice provozován pod exkluzivní licencí Maxin Prague, prémiové české team-buildingové společnosti.

Přečtěte si více

Catalyst Global

O Catalyst Global

Catalyst Global jsou původci korporátního team-buildingu. Popřední světový tvůrce obchodních her s portfoliem 140 prověřených programů. Tyto team-buildingové programy jsou distribuovány po celém světě členy sítě Catalyst Team Building. Catalyst Česká republika má exkluzivní licenci pro prodej a dodávání team-buildingových programů Catalyst v České republice.

Přečtěte si více

catalyst network

Catalyst team-buildingová síť

Catalyst Česká republika je hrdým členem Catalyst Team Building sítě, která má více než 50 zástupců ve více než 90 zemích. Sdílíme nejlepší praxi a spolupracujeme na doručování vysoce kvalitních team-buildingových programů kdekoliv na světě.

Přečtěte si více

haka action catalyst teambuilding

Novinky z odvětví team-buildingu - Catalyst Česká republika

Catalyst Česká republika je hrdým členem největší sítě team-buildingových organizací na světě. Získávejte všechny novinky z odvětví team-buildingu ze sítě Catalyst Team Building.

Přečtěte si více

b1g1 study tour

Sociální odpovědnost s dopadem - Catalyst Česká republika

Být součástí sítě Catalyst a jejího doživotního partnerství s globální iniciativou dávání, Buy1GIVE1, umožňuje Catalyst Česká republika vytvářet skutečnou změnu pro lidi a komunity, které to potřebují. Za každého účastníka team-buildingového programu od Catalyst Česká republika darujeme neziskové organizaci B1G1.

Přečtěte si více