Catalyst Czech Republic Maxin Prague

O Catalyst Česká republika

Catalyst Team Building je v české republice provozován pod exkluzivní licencí Maxin Prague, prémiové české team-buildingové společnosti.

O naší společnosti

Naši zkušení profesionálové navrhují a realizují inspirativní a náročné teambuildingové akce přímo na míru vašim potřebám. Jsme hrdí na to, že vám dokážeme originálním a osvědčeným způsobem a s ohromným nasazením pomoci realizovat trvalé organizační změny. Mezi konkurencí vynikáme tím, že neustále vyhledáváme nové koncepty a přístupy. Pro jsme začali poskytovat na teambuildingové produkty pod značkou Catalyst výhradní licence.

Proč Catalyst?

Catalyst Global je společnost, která je všeobecně známá jako světový lídr v oblasti inovativního team-buildingu. Catalyst team-buildingové aktivity vyhrávají ocenění. Nastavily standardy v odvětví v oblasti inovace, excelentního dizajnu a dodávání, jako i v oblasti relevance v současném obchodním prostředí.

Naše portfolio

Jsme velmi dobře známí pro naše ohromné portfolio team-buildingových aktivit a naši schopnost adaptovat eventy na jakoukoliv situaci, cíl nebo skupinu kdekoliv na světě a provést je se soustředěním se na organizační detaily, čas a rozpočet.

Vysoký standard dodávání

Našim klientům nabízíme zážitky bez rizika. A to díky našemu soustředění se na detaily, vysokou úroveň dodávaných produktů a široké zkušenosti. Jako součást Catayst Group máme přístup k portfoliu celosvětově prověřených team-buildingových aktivit a obchodních školících her, které dodáváme ve vysokém standardu Catalyst Global.

Naše případové studie a doporučení poskytují důkaz z reálného života, který ukazuje naše hodnoty a demonstruje výhody, které můžou team-buildingové eventy a programy zkušenostního učení nabídnout. Nabízíme stejnou úroveň služeb našim dlouhodobým mezinárodním klientům, malým společnostem a taky novým zákazníkům.

Náš vztah s vámi

Milujeme interakci s naším publikem, inspirujeme úspěchy delegátů a pomáháme vytvořit změnu v naší organizaci. Věříme, že naše team-buildingové zkušenosti by měly zajistit dosažení vašich cílů, měly by mít dlouhodobé dopady a měly by být zábavné!

Dovolte nám s vámi spolupracovat, abychom vám navrhli to správné řešení na míru pro vaši skupinu. Spojte se s námi.

Kontaktovat Catalyst v Česku

Maxin Prague