Dávání s B1G1 Iniciativou dávání

Celoživotní partnerství Catalyst Global s Celosvětovou iniciativou dávání (Global Giving Initiative), Buy1GIVE1 (nebo B1G1), nám umožňuje měnit pro lidi, které možná nikdy nepotkáme, věci k lepšímu. B1G1 je sociální podnik a nezisková organizace, která je na misi vytvořit svět, který je plný štědrosti a dávání.

Catalyst Global skutečně pomocí team-buildingu přináší dopad. V Catalyst se snažíme dát výrazu dopad opravdový význam, větší, než byste možná čekali. Kdykoliv někde na světě někdo participuje na programu Catalyst Global s jedním z jeho partnerů, Catalyst Global daruje jednomu z B1G1 speciálně vybraných programů s vysokým dopadem. No tady to nekončí, partneři z jeho sítě, kteří jsou členy B1G1, taky darují pokaždé, když provozují takovýto program!

Doporučujeme, abyste se podívali na B1G1. Na rozdíl od konvenčních modelů dávání, B1G1 pomáhá malým a středně velkým společnostem dosáhnout větší dopad zapojením aktivit dávání do jejich každodenních obchodních procesů, čím vytváří unikátní příběhy dávání (Giving stories). Každá obchodní transakce (a jako výsledek vaše každodenní aktivity) může ovlivnit životy již od tak malé sumy, jako je 1 cent.

Pro nás v Catalyst to uzavírá skvělý ‘kruh cti’: skvělý herní dizajn, skvělý dopad na všechny účastníky a jejich společnosti, dělání skvělých věcí; spolu s vámi.

Dopady našeho dávání