Catalyst team-buildingová síť

Catalyst team-buildingová síť je největší komunita poskytovatelů team-buildingu na světě se zástupci ve více než 50 zemích. Sdílíme společnou víru v sílu team-buildingových aktivit jako základní součásti zlepšování firemní kultury. Naše síť 45 z top světových team-buildingových společností každodenně spolupracuje. Sdílíme nápady, zdroje, nejlepší praxi a obchodní příležitosti, abychom vytvořili vysoce relevantní, sociálně odpovědné a hodnotné team-buildingové zkušenosti pro naše klienty. S tolika nadšenými a vzdělanými team-buildingovými experty v naší síti, s místní a kulturní znalostí jejich oblasti víme, že vám dokážeme navrhnout ten nejlepší team-building na míru.

Klikněte na region a najděte zástupce sítě ve vaší zemi, nebo kontaktujte Catalyst Global Hlavní kancelář a my vás nasměřujeme tím správným směrem.

catalyst asia zone
Catalyst Asie

Spojení cílem přinést změnu jednotlivcům a organizacím napříč Asijskou pacifickou oblastí se školicími programy a programy pro rozvoj týmu od Catalyst.

Přečtěte si více
EUro zone
Catalyst Eurozóna

Evropské top team-buildingové společnosti a společnosti zabývající se managementem eventů spolupracují, aby poskytly skvělé výsledky organizacím napříč Evropou.

Přečtěte si více
americas-zone
Catalyst Amerika

Spolupráce a sdílení nejlepší praxe pro zajištění toho, že Catalyst team-buildingové produkty přinesou změnu organizacím napříč celou Amerikou.

Přečtěte si více
africa middle east
Catalyst Afrika a Blízký Východ

Společná práce na dodávání Catalyst team-buildingových produktů klientům napříč Afrikou a Blízkým Východem

Přečtěte si více