Společenská odpovědnost podniku

Měňte věci k lepšímu, zvyšujte povědomí a demonstrujte své firemní hodnoty

Společenská odpovědnost podniku (CSR) je iniciativa organizací, která má za účel zhodnotit a vzít odpovědnost za vliv společnosti na kvalitu životního prostředí a blahobyt. Catalyst team-buildingové produkty jsou navrženy tak, aby pomáhali společnostem, které přijímají odpovědnost za své činy, vytvářejí pozitivní vliv na životní prostředí a šíří společenské dobro.

Catalyst Global opravdu přináší do team-buildingu dopad. V Catalyst se snažíme dát výrazu dopad opravdový význam, větší, než byste možná čekali. Celoživotní partnerství Catalyst Global s Celosvětovou iniciativou dávání (Global Giving Initiative), Buy1GIVE1 (nebo B1G1), nám umožňuje měnit pro lidi, které možná nikdy nepotkáme, věci k lepšímu. B1G1 je sociální podnik a nezisková organizace, která je na misi vytvořit svět, který je plný štědrosti a dávání. Kdykoliv někde na světě někdo participuje na programu Catalyst Global s jedním z jeho partnerů, Catalyst Global daruje jednomu z B1G1 speciálně vybraných programů s vysokým dopadem. No tady to nekončí, partneři z jeho sítě, kteří jsou členy B1G1, taky darují pokaždé, když provozují takovýto program!

Doporučujeme, abyste se podívali na B1G1. Na rozdíl od konvenčních modelů dávání, B1G1 pomáhá malým a středně velkým společnostem dosáhnout větší dopad zapojením aktivit dávání do jejich každodenních obchodních procesů, čím vytváří unikátní příběhy dávání (Giving stories). Každá obchodní transakce (a jako výsledek vaše každodenní aktivity) může ovlivnit životy již od tak malé sumy, jako je 1 cent. Pro nás v Catalyst to uzavírá skvělý ‘kruh cti’: skvělý herní dizajn, skvělý dopad na všechny účastníky a jejich společnosti, dělání skvělých věcí; spolu s vámi.

Většinu team-buildingových programů od Catalyst lze navrhnout tak, aby fungovali s vaší oblíbenou charitou, sociálním projektem, projektem zabývajícím se životním prostředím či neziskovou organizací, co vám umožňuje aktivně se zapojit do činností, které šíří společenské dobro a dalších, které povzbuzují pozitivní dopad na životní prostředí.

Podívejte se na tento výběr populárních programů.
Potřebujete pomoc při rozhodování? Hledáte něco jiného?

Spojte se s námi

Related Articles