Tree-Mend-Us

Najděte si místo a zasaďte strom!

2 - 4 hodin
Venku
Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

Program Tree Mend Us je venkovní akce, při které týmy soutěží v různých úkolech, ekologických kvízech, fotografických soutěžích a také v hledání semenáčků a virtuálním nebo i skutečném sázení stromů. Je to zábavný ekologický lov stromů a také motivační činnost, která sjednotí váš tým nad hmatatelnými výsledky! Program Tree-mend-us je založen na naší moderní aplikaci Go Team.

Každý tým dostane zlatou lopatku, přepravku se semenáčky a soubor indicií a vyrazí hledat předem připravená místa. Účastníci pak oslaví každý splněný úkol tím, že na daném místě zasadí strom.

Výsledky učení

Účastníci se učí jako tým dokončovat zábavné výzvy a směřovat k sazení stromů. Tree-Mend-Us má fantastické zdravotní účinky, protože všichni vyjdou ven a jsou aktivní.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Program Tree-Mend-Us vznikl se zvláštním zřetelem na sociální odpovědnost a nejde zdaleka jen o pozitivní dopad sázení stromů na životní prostředí. Ekologické kvízy také rozšiřují znalosti účastníků a povzbudit je k dalšímu přemýšlení o dopadech jejich každodenních činností na naši planetu.

A jako bonus můžete do akce zapojit charitativní organizace B1G1 a dosáhnout tak ještě většího účinku.

Další aktivity z oblasti sociální odpovědnosti najdete na naší stránce o sociální odpovědnosti; klikněte na tlačítko dole a projděte si uvedené odkazy na teambuildingové programy.

Zobrazit teambuildingové aktivity pro sociální odpovědnost

Do akce můžete zapojit charitativní organizace B1G1 a dosáhnout tak ještě většího účinku.

Related Testimonial

Hledali jsme aktivitu, která by ovlivnila náš tým a místní komunitu. Tree Mend Us nejen vytváří pozitivní dopad na naši místní komunitu, taky má obrovský vliv na naše lidi. Vyžaduje jasnou komunikaci, spolupráci a umožňuje lidem více si jeden druhého vážit a vytvořit si pár dlouhotrvajících vzpomínek a vazeb.

Heller Machine

Vyžádejte si cenu