Go Team - Go Give

Bavte se a rozdávejte radost s team-buildingovým eventem Go Team.

1 - 3 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

Aplikace Go Team instalovaná na tabletu zobrazuje navigační šipku, která vede tým přes kontrolní body. Když tým dorazí do cíle, zobrazí se mu na základě GPS navigace úkoly ve formě otázek, indicí a obrázků, které musí společně splnit. Některé úkoly jsou časově omezené, tudíž je třeba rychlého uvažování a zachování chladné hlavy. Úspěch ve hře má dopad na úspěch v reálném projektu, který si firma zvolila. Poté se teamy přesunují na další úkoly.

Aktualizace, zpětná vazba a skóre nabíhá během závodu v reálném čase. Na základně jsou všechny týmy monitorovány a mohou v průběhu akce dostávat bonusové úkoly.

Tuto kreativní platformu lze využít jako test různých schopností a v nejrůznějším terénu. Účastníci hry Go Team mohou vyrazit do rušného města, po horských stezkách, po lesních pěšinkách nebo dokonce na vodu.

Aplikace Go Team zvládne libovolný počet týmů, pro které vygeneruje stejně dlouhé trasy, aby se lidé nehromadili v náročnějších místech a nedostávali se do nebezpečných oblastí.

Výsledky učení

Go Team - Go Give vytváří přátelskou soutěživost mezi teamy a zároveň podporuje spolupráci ve skupině. Když pracují všichni na jednom cíli, výsledky se dostaví!

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Představte si, že kdykoli se zúčastníte firemního teambuildingu, hladové dítě dostane najíst, nebo někdo získá přístup ke zdroji pitné vody, či se vysadí strom.

B1G1 je nezisková organizace s jedním cílem. Vytvořit svět, kde je dávat snazší než brát. Narozdíl od ostatních nadací, B1G1 se snaží pomoci malým a středním podnikům pomáhat svou každodenní prací a tím přetvářet svět k lepšímu. Každý, i nepatrný obchod, může mít vliv na kvalitu života někoho jiného. Jak se říká: "Halíře dělají talíře".

Go Team - Go Give a organizace B1G1 jdou ruku v ruce. Hlavní je si správně vybrat, jakou aktivitou, komu a jak pomůžete, aby získané informace a zážitky byly přínosem pro celou skupinu.

Related Testimonial

Opravdu jsme si Go Give užili. Go Team aktivita byla zábavná a plná smíchu. Mám pocit, že všichni jsme trochu lépe poznali silné a slabé stránky ostatních, co je skvělé. Nejlepším aspektem byla možnost dávat společně na charitu. Go Give vysoce doporučuji.

Cervello

Vyžádejte si cenu