Na první 24-hodinové Honbě za pokladem na světě Treasure Hunt vrací Catalyst Global zpátky

Publikováno 13. 12. 2016 autorem Esther Daniel

Partneři Catalyst Global – největší mezinárodní sítě firemních teambuildingových profesionálů – se minulý týden spojili, aby něco vrátili své komunitě, a to pomocí jejich Corporate Social Responsibility (CSR) eventu Go Give a uskutečnili první 24-hodinovou Honbu za pokladem na světě.

Go Give bylo vyvinuto Catalyst Global, a to pro poskytnutí teambuildingových řešení, které můžou taky maximalizovat radost z dávání - přes společné dávání.

Realizace konceptu dávání pomocí konzistentního a upřímného CSR programu je výhrou pro obě strany,řekla Esther Daniel, Vedoucí Marketingu v Catalyst Global. “Výhody jsou větší než jen radost z dávání, když se zaměstnanci účastní na organizovaných programech dávání, je za tím obvykle proces učení a zapojení skupiny.

Event odstartoval v 6:00, 12. prosince v Aucklandu na Novém Zélandu a vyvrcholil o 24 hodin na Mount Manganui na Novém Zélandu.

Po východu slunce kolem světa 52 týmu napříč 40 krajinami přivítalo ráno s radostnou honbou za pokladem, ve které závodili proti času a sobě navzájem a snažili se dokončit tolik výzev na checkpointech, jak jen bylo možné.

Tyto checkpointové aktivity zahrnovali foto výzvy, otázky, video výzvy a další. Každá výzva byla spojena s určitým B1G1 projektem a umožňovala týmům vybrat si projekt, na který chtějí přispět, po dokončení každé činnosti.

Celkově tým nasbíral 152 013 vlivů, aby podpořil různé iniciativy napříč krajinami jako Thajsko, Bangladéš, Malajsie, Indie, Nepál, Moldavsko, Malawi, Keňa a Peru, které pracují kromě jiného na poskytování výživy, léčiv a vzdělání pro rizikové skupiny, vysazování stromků, poskytování šicích strojů pro ženy, kuřat pro rodiny a zavlažovacích systémů pro vesnice.

Ceny byly uděleny ve třech kategoriích, s Irskem jako celkovým vítězem, Indií jako vítězným partnerem a Dubajem jako největším přispívatelem – všichni z nich věnovali své výhry B1G1 projektům.

Navíc byly všechny týmy zapojeny do slosování o výhru místa pro jednoho člena jejich personálu na nadcházející B1G1 studijní cestě do Kambodže, a to s Team Up Events, New Zealand, vybraným jako vítězný partner. Team Up Events NZ oznámil, že Manažer Prodeje, Joanna Hall, bude v tomto Lednu reprezentovat jejich tým a Catalyst Global v Kambodži. Je to vhodná odměna pro někoho, kdo získal titul na univerzitě z Asijských studií se zaměřením na Jihovýchodní Asii a speciálně Kambodži.

Jsem nadšená a hrdá, že jsem ambasadorkou Catalyst teambuildingové sítě na této cestě. Děkuji, Catalyst Global, za tuto příležitost,” řekla Joanna Hall a dodala: “možnost něco velkého udělat a vidět efekty našich snah jménem sítě Catalyst Global bude velmi uspokojivá!”

Kromě vracení zpátky světové komunitě Go Give event také přivádí partnery sítě Catalyst Global ještě blíž k sobě a dělá nejlepší světové experty na teambuilding silnějšími, než byli kdy předtím.


Všechny případové studie