Kingfisher Sourcing jde ven a je aktivní

Publikováno 4. 6. 2017

Mezinárodní retailová firma Kingfisher Sourcing Organisation (KSO) byla jednou z množství vrcholových společností, které se zúčastnily eventu Breakthrough, série krátkých konkurenčních týmových výzev od Team Building Asia. Breakthrough je rychlá série strategických a konkurenčních cvičení, ve kterých týmy musí získat co nejvíce bodů v zadaném čase. Celá skupina je rozdělena do týmů 8-10 lidí a zúčastní se aktivit jako:

Kingfisher Breakthrough challenge

Full Tilt

Strategická výzva, kde týmy využijí několik specifických nástrojů a limitovaný zdroj vody tak, aby přivedly objekt k plavání v obrovském přístroji, a to co nejrychleji. Inovativní myšlení je pro vítězství nevyhnutelné.

Next Step

Inovativní úkol, kde týmy stojí na předtištěné podložce s maticí očíslovaných kruhů. Jejich úkolem je pohnout najednou vždy jen jedním kruhem po spojných uzlech, od jejich čísla k jejich barvě. Ke zvládnutí této výzvy je potřebné množství plánování a řešení problémů.

Team Caterpillar

Napříč speciálně označenou tratí jsou členové týmu připevněni nohama k obrovským lyžím a musí se společně koordinovat tak, aby absolvovali sérii závodů. V polovině cesty musí být překonána překážka a čas může být získán nebo ztracen, když týmy mění své lyže v určených pit-stopech.

Ballista

Kreativní konstrukční výzva, kde týmy staví středověký katapult z bambusu, trubic kola bicyklu a tkaniček. Musí dokázat odpálit speciální míč a také jej chytit. Každé úspěšné chycení získá další body.

Nakonec jsou všechny body sečteny a ceny jsou předány prvním třem místům.

"Breakthrough je skvělý doplněk k ledajaké týmové konferenci, protože delegátům poskytne příležitost vyjít ven a soutěžit mezi sebou a taky se i dobře pobavit."

Valery Cussenot, Generální ředitel, KSO Hong Kong

Všechny případové studie