T-Shirt Masterpiece

Namalujte a vytiskněte si firemní hodnoty

30 minut - 2 hodin
Uvnitř
Založené na spolupráci
10 - Neomezené

O

Přišel jsem, viděl jsem, navrhl jsem si tričko – kreativní program na oživení konference a hlubší vštípení jejího poslání. Týmy obdrží pro každého člena čisté bílé tričko.

Úkolem je přijít s originálním a kreativním návrhem na propagaci samotného týmu, daného produktu nebo společnosti. Tým se proto musí na návrhu dohodnout a samozřejmě, že humor se cení.

Zábavný a zajímavý způsob, jak lidem vštípit klíčová poselství a spatřit svoje kolegy v úplně novém světle!

Výsledky učení

Čas bude rozhodující, a tak je důležité, aby každý tým pracoval jako jeden a aby spolupracovali na svých nápadech a využívali dovednosti a silné stránky každého jednotlivce z týmu. Když je dosažena výrobní fáze, budete mít k dispozici škálu tiskových materiálů, spolu s radami a pomocí od našeho vlastního týmu expertních návrhářů. Když jsou všechny trička dokončeny, a jestli to dovolí čas, může být zorganizována módní prohlídka, na které týmy předvádějí své výtvory a odevzdávají svá poselství. T-Shirt Masterpiece je fantastický způsob, jak zapojit Vaše lidi do témat vašich konferencí.

Opravdu jsme si tuto aktivitu užili. Byl to překvapivě unikátní způsob toho, jak získat jiný pohled na firemní kulturu a pomohl nám pochopit a ocenit navzájem své pohledy na věc.

Mercedes-Benz Auto Finance Ltd

Vyžádejte si cenu