Flat Out Formula One

Stavba formule 1 ve skutečné velikosti se závodem

2 - 3 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
16 - Neomezené

O nás

Unikátní zážitek, kterým váš tým zařadí tu nejvyšší rychlost. Program Flat Out – Formula 1 otestuje schopnost komunikace, spolupráce a efektivního využití zdrojů; úkolem vašeho týmu totiž bude postavit špičkový model, totiž závodní vůz formule 1 téměř v životní velikosti! Klíčem k úspěchu vás i ostatních odhodlaných týmů je efektivní využití času. Každý tým dostane podrobné konstrukční plány a musí zapojit veškeré své schopnosti, aby proměnil hromádku kartonu ve špičkový vůz a zároveň zajistil dokonale synchronizovaný lidský pohon. A na závěr přijde Grand Prix, rozsvítí se světlo a týmy vyrazí do závodu!

Výsledky učení

Úspěchu lze v programu Flat Out F1 dosáhnout jedině tehdy, jestliže se tým rozdělí do souběžně pracujících skupinek. Jestliže tým správně pochopí konečný cíl, může celý složitý projekt rozdělit tak, aby všichni členové týmy byly efektivně využiti; pro konečný úspěch má zásadní význam každého účastníka. Konečný design vozů vyžaduje spoustu kreativity a finální závod se neobejde bez dokonalého nácviku akce v boxu.

Výsledky společenské odpovědnosti podniku

Program Flat Out Formula 1 nabízí celou řadu možností, jak podpořit vaši oblíbenou charitu. Tady je pár příkladů:

Společnost Catalyst Australia nedávno uspořádala program Flat Out F1 se zaměřením na sociální odpovědnost. Ještě před akcí si každý tým vybral určitou charitativní organizaci. Jednotlivé týmy pak během programu ozdobily svoje vozy symboly vybrané organizace. Cílem závodu pak bylo získat peněžitou odměnu, která bude této organizaci věnována. Nakonec ale každý tým věnovat svojí charitě dar bez ohledu na to, jak v závodě dopadl.  Na konci programu nás zákazník překvapil tím, že svoje dary zdvojnásobil.  Velmi působivé!

Pracovníci americké firmy Sara Lee se zúčastnili programu Flat Out F1 zaměřeného na sociální odpovědnost. Pozvali děti z nedalekého ústavu, aby se zapojily a pomohly při stavbě a zdobení vozů. Při závěrečném závodu dostalo jedno z dětí možnost sednout si k řidičovi a závodit také.  Není snad třeba říkat, že děti si to parádně užily, a firmě Sara Lee se program zalíbil natolik, že odkoupila vítězný vůz a vystavila si jej ve svojí centrále. Peníze byly věnovány na dětskou charitu.  Děti pak ozdobily karosérii vozu krátkými děkovnými nápisy a jmény všech účastníků. Vítězství! Vítězství všech!

Další partner sítě Catalyst Global věnoval program Flat Out F1 škole. Děti si z programu odnesly nejedno poučení a ještě získaly peníze pro svoji školu. Ještě před akcí dostal každý tým za úkol najít pro svoji formuli sponzora. Akce pro skutečné charaktery, aby se z nich v jejich rozhodujícím věku stali lepší lidé. 

Related Testimonial

Vaši lidé odvedli skvělou práci a díky nim byl závod Formule 1 skutečnou událostí. Dobrá práce, jen tak dál!

Carrier Transicold

Vyžádejte si cenu