Quickfire

Týmy využívají kreativitu a vynalézavost k dokončení mentálních, fyzických a kreativních výzev.

30 minut - 4 hodin
Uvnitř a venku
Konkurenční/Založené na spolupráci
8 - Neomezené

O nás

Senzační teambuildingová akce, která zaručeně strhne všechny delegáty a pomůže navodit příliv energie a napětí a probudit soutěžního ducha.

Program umožňuje účastníkům, aby si sami určili vlastní obsah i pořadí úkolů a zajistí přitom nakažlivý výbuch pozitivní energie a týmového ducha. Týmy se řídí podle nabídky úkolů a musí napnout svoje schopnosti a důvtip, aby prošli všemi zapeklitými zákrutami této série kreativních, mentálních i aktivních úkolů.

Cílem je vymanévrovat a překonat ostatní a nasbírat co nejvíce bodů. Quickfire je akce, která navodí výjimečnou atmosféru, a protože si její průběh určují sami účastníci, může se do ní aktivně zapojit skutečně každý.

Výsledky učení

V Quickfire pracují úspěšné týmy efektivně spolu, aby vyvážili rizika a odměny. S ubíhajícím časem musí jednotlivci promluvit a říct zbytku týmu, jak výzvy dokážou se sebejistotou dokončit. Důvěra se buduje, když jsou výzvy úspěšně dokončovány a jednotlivci se učí oceňovat různé schopnosti těch druhých. Skupinové výzvy vyžadují, aby si týmy osvojili inovativní myšlení. Musí zapojit efektivní komunikační dovednosti, aby dospěli ke kolektivně sdílené strategii a pak skočili do rychlé a neohrožené akce. Quickfire znamená i hodně smíchu! Zanechává v týmu pocit veselosti a jednoty! Co je však nejdůležitější, jednotlivci se naučí ocenit své vlastní silné stránky a různorodé dovednosti ostatních členů týmu.

Related Testimonial

V našem týmu jsme se soustředili na týmovou dynamiku, dovednosti a role. Quickfire byl skvělý v pomáhání lidem vidět jejich vlastní silné a slabé stránky a ocenit to samé i u ostatních. Všimli jsme si výrazný rozdíl, jak od této aktivity spolu lidé komunikují a pracují.

Novartis

Vyžádejte si cenu